Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány, aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki nagyon tetszik, de egyszerűen nem tudok közelebb kerülni hozzá?

Figyelt kérdés
Minden nap látom a buszmegállóban, nagyon szép és értelmes lány, amit abból tudok, hogy egy jó haverom ismeri, mert osztálytársak és kérdeztem tőle. Igazából már 1 hete elterveztem, hogy oda megyek hozzá, de vagy zenét hallgat vagy a barátnőjével van, igazából ez még nem is akadályozni annyira, de tényleg annyira tetszik, hogy ezt az 1 esélyemet nem szeretném elrontani. Hogyan lehetne a közelébe férkőzni, hogy legalább el tudjak vele beszélgetni? 19/F
2018. ápr. 23. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a heveroddal , hogy hívja el a lányt egy baráti összejövetelre ahol te is ott leszel és szóba tudsz vele elegyedni. Amint ez megvan jelöld be Facebookon kezd el vele beszélgetni érdeklödj írj minden nap és egy idő után a bizalmába fogad. Elöször csak barátilag közeledj felé de azért nyugodtan lenyomhatsz egy két bókot neki. Később amikor már jóba lesztek hívd el randizni . Sok sikert ! És ne izgulj ezer másik lány van még ha nem jönne ez össze
2018. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már azt is... Volt házibuli, aztán megkértem direkt, hogy hívja el, el is hívta, de aztán nem jött el..
2018. ápr. 23. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd, nem tudjuk garantálni azt, hogy nem fog visszautasítani. Ő dönti el, hogy szimpi vagy-e neki. Aztán vagy megmondja, vagy nem. Én azt tanácsolom, ha egyedül van, menj oda vmi ártatlan kérdéssel (pl. van-e zsepid, mennyi az idő, mit hallgatsz etc.), esetleg vágj bele a közepébe, mondd meg, hogy milyennek tartod (kérdésed első sora: "nagyon szép és értelmes"). De igazából neked kell eldönteni, mit szeretnél. Kezdeményezz, mert később viszont eléggé rossz érzés lesz, hogy nem tetted meg. Ne úgy indulj neki, hogy "úgyis visszautasít". Ha meg mégis, akkor ne bánkódj miatta, egy elutasítás még nem a világ, vannak/lesznek még lányok az életedben. Remélem segíthettem.
2018. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Párnanaci, a csajnak nagyobb töke van mint neked. Igy fogod elcseszni hogy csak vársz...
2018. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!