Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Tényleg kizáró ok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg kizáró ok, ha egy lánynak aki amúgy nem csúnya, sok anyajegye van?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, eddig elégedett voltam a külsőmmel.Nem mondom hogy szépségkirálynő típus vagyok,de szerintem jó alakom,szép arcom van. Annyi a hibám,hogy sok anyajegy van a testemen és arcomon,kisebbek nagyobbak. Nem szőrös,kiálló bibircsókok,hanem "normális" anyajegyek, csak viszonylag sok. Nekem eddig fel sem tűnt,minden nap látom magam,megszoktam.

Tetszett egy pasi a baráti társaságból, de visszautasított azzal,hogy jó csaj lennék,ha nem lennének anyajegyeim és neki ez nem fér bele. Aztán hallottam másnak azt mondta hogy olyan mintha sz.ar darabok lennének rajtam :D Persze először röhögtem magamban,de aztán nagyon szomorú lettem,azóta is ezen gondolkozom.

Tényleg sok van, most mindet eltüntetni egy vagyon lenne szerintem. Azóta alapozóval,korrektorral próbálom elfedni, de nem igazán sikerül.

Vannak olyan pasik,akiknek ez nem probléma?Eddig nem foglalkoztatott a téma,azóta csak más csajokat nézek,hogy van e anyajegyük és hát nem nagyon van max 1-2.

Tényleg ettől leszek rosszabb?



2018. máj. 8. 07:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, élsz még?:D
2021. dec. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!

2021. dec. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha rákattintasz az üzenetküldésre, egy pillanat alatt kiderül. :)
2021. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!