Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány aki megtetszett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki megtetszett nekem a suliban. Szerintetek hogyan kéne lépnem? 16/F

Figyelt kérdés
Van egy lány az évfolyamomban aki nagyon megtetszett nekem. Egyszer tesiórán métáztunk és váltottam vele pár szót. Azóta nagyon bejön nekem. Bizonytalan vagyok abban hogy hogyan kéne lépnem. Egyszer már ráírtam hogy elmehetnénk ketten valahova és erre annyit írt vissza hogy sokat kell tanulnia. Gondolkoztam azon is hogy titkos hódolóként üzeneteket küldözgetnék de szerintem az eléggé gyerekes lenne bár nem tudom. Szerintetek mit tegyek?

2018. máj. 11. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
HÁt még pórbálkozhatsz, de valószínűleg esélytelen vagy. Amit írtál, abból semmi pozitív jel nem látszik.
2018. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz lenne ha fake profilból zaklatod senki nem tud örülni annak...
2018. máj. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!