Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék? Van egy haverom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Van egy haverom már nagyon rég óta ismerem. A lényeg az, hogy megtetszett neki egy lány, de nem mer közeledni felé.

Figyelt kérdés
Már egyszer próbálkozott nála úgy kb.3-4 éve pontosan nem tudom, de akkor nem jött neki össze . Ami tapasztalatom van azt mind megosztottam vele. Folyton attól fél, hogy nem lenne téma és a csaj emiatt nem akarna vele beszélni vagy nem tudom. Igazából nem ő lenne az első akivel próbálkozik gondolom fél, hogy kikosarazná. Egyébként elég szerény srác és nem nagyon szeret felvágni semmivel sem. Bocsi, hogyha kicsit túl hosszúra fogtam, de egyszerűen mar nem tudom, hogyan tudnék neki segíteni. :/ Úgy gondolom ennyivel tartozok neki. (Amm a srác 16 éves és még nem volt barátnője).
2015. aug. 23. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy mit akarsz amit tudtál megtetél a többi az ő gondja.

Hacsak az a "barát" nem te vagy?

2015. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, de úgy érzem kezdek kitörni

sajnos kell a szerencse is a dolgokhoz, de próbálkozzon, keresse a helyzeteket, használjon ki minden kis dolgot ha tud, ha van közös ismerős akkor azt a helyzetet használja ki, valahogy férkőzzön be a baráti társaságba, ha mennek bulizni menjen ő is

2015. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 28. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!