Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen, hogyan "kéne"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen, hogyan "kéne" beszélgetést kezdeni?

Figyelt kérdés

Gondoltam, hogy valami bókkal indítani. A lány akit kiszemeltem, nem írt magáról semmit, a képeinek nagy része selfie és a nevével sem tudok semmit írni ezért is fordulok ide, hátha ad valaki valami jó ötletet :).


Valami humorosra is gondoltam, de nem igen jut olyasmi eszembe amit egy idegen lány értékelni tudna.


Láttam olyat, hogy úgy kezdték, hogy "Szia én te vagyok a jövőből és ne kövesd el azt a hibát, hogy nem írsz vissza egy xy nevű férfinak".



2018. máj. 20. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj hasonlót, hogy a Tinder mesterséges intelligenciája végigfuttatta az összes lehetséges férfi partnert és az alábbi férfit dobta ki, akinek rögtön tudsz is válaszolni.
2018. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :D
2018. máj. 20. 14:11
 3/3 anonim válasza:

Kapásból elzavarod az ilyennel.

Azzal kezd, hogyha matchba dobott vele (tudomásom szerint csak akkor tudsz vele beszélgetni), hogy a köszönés után megírod neki, hogy mivel nem írt ki semmit se, így írjon pár sort magáról, hogy mit érdemes tudni róla. Letámadod erőltetett bókokkal egyből ignorálni fog téged.

2018. máj. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!