Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít ekkora súlyfel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít ekkora súlyfelesleg?

Figyelt kérdés
Hali, problémáim vannak az ismerkedéssel, mert szégyenlem, ahogyan kinézek és szorongok, meg akarok felelni mindenkinek. Körülbelül 20-25 kiló fölösleg volt rajtam, egy hónapja elkezdtem diétázni és rendszeresen mozogni, simán lekocogok már 10 km-rt egyhuzamban, le is adtam 5 kg-ot, de egyszerűen mindenhol feszengek, hogy engem néznek és kiröhögnek. Mit tudok ez ellen tenni?

2018. máj. 22. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Ne legyél dagi, az segít.
2018. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amire teljesen lefogyok az 4 hónap, addig valamivel csak lehet orvosolni.
2018. máj. 22. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Az, hogy már 5 kilót lefogytál és az állóképességed is sokat javult, dicséretre méltó, már most örülnöd kéne.


A tény, hogy nem így állsz hozzá azt sejteti, hogy akkor is elégedetlen leszel, mikor már lefogytál egy egészségesebb szintre, egy olyanra, ahova szerettél volna. Utána is folyamatosan azon fogsz agyalni, hogy nem vagy elég jó, nem vagy elég vékony, még mindig kövér vagy és undorodnak tőled. Az lesz a következménye, hogy semmi sem elég, ráadásul ha már kevesebb súlyból kell leadni és lassabban megy a fogyás, lehet ideges és csalódott leszel.


Én azt javaslom fejben próbálj magadra koncentrálni, a céljaidra és az eddig elért eredményeidre, ne mások véleménye érdekeljen. Próbálj meg kiakalítani egy magabiztosabb hozzáállást - nyilván könnyebb mondani mint megtenni.


Ami segíthet szerintem, hogy heti szinten fotózod magad és a képek alapján jobban összetudod hasonlítani mit értél el, ill. eszedbe jut mi a célod. Más fogyózó emberekkel is nyugodtan ismerkedhetsz, a közeledben lévőkkel mehettek együtt futni, stb.; azt gondolom az is egy opció, hogy inspiráljátok, ösztönzitek egymást és megtudjátok közben osztani a nehézségeket egymással.


Mindehhez idő kell, ahogy a fogyáshoz is.

2018. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!