Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 évesen még senkivel sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen még senkivel sem jártam, sőt. Senkinek sem tetszem. Van rajtam egy pici súlyfelesleg, de tényleg nem sok, ezért lehet hogy senki rám se néz?

Figyelt kérdés

De komolyan. Miért nem kellek senkinek? Kedves vagyok, legalábbis igyekszem, állítólag szép arcom van, és nem vagyok elöl deszka hátul léc.. Igaz, igen, összeérnek a combjaim(nem teljesen) és van egy pici pocakom, de nem vagyok túlsúlyos... Miért lehet hogy senki se néz rám? Mármint.. Aki pasi.. :D Év elején volt valami egy 11-es sráccal, de azóta még ő se néz rám.

Mindenkinek volt már barátja az ismeretségi körömből, de olyan is van, aki már volt is pasikkal. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen.

Vannak olyanok, akik "taszítják" a pasikat?

16L



2016. jún. 23. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
nem baj az egyedül jó
2016. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani ,de magamból kiindulva van ,olyan akikre a fiúk azt mondják ,hogy "bottal se". Nem tudom ,hogy nézel ki, de ha nem érdeklődik senki, akkor válts stílust minden téren, add le a kis felesleget.
2016. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen tehát ha a lány azt mondja magára hogy van rajta egy pici és van egy pici pocakja ott nagy gond van... igyekszem inkább építő mint romboló lenni szóval add le magadrol a felesleget szerezz egy kis izmot a hasadra és mindenki utanad fog rohanni :)
2016. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 October15 ***** válasza:
84%

Oké 16 úgyhogy ez totál törvényes lesz:

A telt lányok nagy mellekkel jóóóóók. :D Az más kérdés, hogy nem a 16-17 évesek körében népszerűek. Több előnyük is van..

Összeérő combok? Bőven lehet mire khm.. hasznosítani. :D Ahogy bizonyos esetekben nem árt egy teltebb arc, párnásabb tenyér.


Mein gott.. oké ezt lehet nem 16 éves lányoknak kellene ecsetelni. :D

2016. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a felesleg pont nem mindenkit zavar. Sok más is lehet, ami taszítja benned a pasikat. Az összeérő comb meg sokkal inkább a csontozaton múlik. Ha vannak fiúhaverjaid, valamelyiket kérd meg, hogy őszintén mondja el szerinte mi a probléma veled, esetleg kérdezz többeket is. Ismeretlenül ezt nem nagyon lehet kitalálni. 17/L
2016. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány kilogramm súlyú és hány centiméter magas vagy?? :)
2016. jún. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
166/59
2016. jún. 24. 08:44
 8/8 $$$$$ ***** válasza:

Szerintem nincs rajtad plusz súly :). És majd fogsz találni valakit :) . Nekem se volt még sose barátnőm :( .

15/F (augusztusban 16 )

2016. jún. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!