Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öntötök belém lelket?

Figyelt kérdés
16 éves extra magányos lány vagyok, és még sosem volt senkim, egyszerűen nem találom meg a NAGY ŐT, aki ugyanolyan barom, földönkívüli és reménytelen eset, mint én xD Öntsetek belém lelket, plíz :c

2018. máj. 25. 08:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%
Nekem sem volt még szerencsém kapcsolatok terén, de azért bizakodom. :) 17/L
2018. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 bit123bit ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem találod a "NAGY ŐT" mert eltérsz a többitől.. Hidd el nálam is így van, és még több ezer embernél is.. Te saját magad vagy, és nem tömegbirka, szóval nagy eséllyel, de sok idővel nagyon rendes srácot fogsz találni.. :) Viszont ha kell még Lélekenergia írj, ha ez elég volt akkor meg ne írj.. XD.. :) 19/F
2018. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Viccek vagytok srácok, ha egy fiú írja ki ugyan ezt a kérdést 2 nap alatt kap egy olyan kommentet ne legyél beszarni, legyen tököd szedj fel egy csajt, ne legyél bal f4sz és ne picsogj itt az interneten kocka bal f4sz menj az utcára és legyen életed.

Ha egy csaj rakja ki ezt a kérdést 9 óra alatt 12 komment és "segítség" itt és ott, "írj babám majd én segítek"... taps taps

2018. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 bit123bit ***** válasza:
13-as, Azért mert idióta a világ.. Most ehhez nem tudok mit mondani..
2018. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14-es én se, csak szörnyülködök... meg szánakozok
2018. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Na, először is mindenkinek köszönöm, akik írtak privátban, és azoknak is köszönöm szépen, akik itt írtak, jó volt olvasni őket, és kicsit már jobban is érzem magam tőlük ^^ Nagyon aranyosak vagytok, gyerekek <3

Azoknak sok erőt és kitartást küldök, akik hasonló, vagy ugyanolyan helyzetben vannak, mint én, egyszer tényleg el fog jönni a mi időnk, mint írtátok :'D

Az uccsó két kommentelőnek pedig szíves gratulációm! Azért, hogy mindezt megírjátok, miért kellett idejönni? xD Nem vágom, de nem is akarom; persze megértem a ti oldalatokat is, de akkor írjatok ki ezzel kapcsolatos kérdést, ami alatt aztán megtudjátok dumálni ezt a témát, meg minden, annak több értelme van, mint hogy itt izéltek :'D

2018. máj. 25. 20:26
 17/18 anonim ***** válasza:
Öntök akár a kérdezőbe, akár a válaszolókba, csak írjon, akinek segítsek!
2018. máj. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha-ha! Már bocsánat, hogy így kezdem. 16 évesen ne fiúkban gondolkozzál, hanem alapítsd meg a baráti kapcsolataidat, mert ezek az életben sokkal fontosabbak, mint a fiúk. Nem akarlak elkeseríteni, de én 33 éves voltam, amikor végre megtaláltam a szerelmet.
2018. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!