Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban, hogy valaki...

Ti hisztek abban, hogy valaki el tudja adni lelket a satannak? Ha igen, miert?

Figyelt kérdés

Egyszer lattam egy angyali tekintetu nagyon nehez sorsu fiut.

Ra egy hetre ujra lattam es szornyen gonosz tekintete lett,mint akibe bele bujt az ordog.

De komolyan angyali volt elotte!!!!!



2018. máj. 17. 18:25
1 2
 1/20 Metionin ***** válasza:
Nem. A sátánnak szerintem semmi szüksége nem lenne emberi lelkekre. Az emberek gyengék, semmit sem ér a lelkük. Akinek lelkekre van szüksége, az a logika szerint pont hogy isten, ő várja el hogy az emberek imádkozzanak hozzá meg hogy hozzá menjenek haláluk után. Vajon mit kezd azzal a sok lélekkel?
2018. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Ugye nem te adtad at neki a negativ energiakat? :)
2018. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A biblia azt irja a Satan embergyilkos,tehat a lelkunk azert kell neki...

Kikerem magamnak a feltetelezest!ez nem vicces!ismeretlenul gonosznak allitasz be valakit!esznel vagy????

Miert te kepes vagy ennyire rossz energiat atadni valakinek ezekszerint?

Mert en ilyenrol nem tudtam...

2018. máj. 17. 18:42
 4/20 anonim ***** válasza:
Lehet a srac csak faradt volt vagy hasonlo. Nem kell belekepzelni hulyeseget. Hidd el. Nem lattal meg ordogi tekintetet, de ha szeretnel, mutatok en neked egy tipikus elmebeteg orultet. Hidd el nekem, az a srac maximum csak faradt volt.
2018. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A "Sátán" egy allegória, mint ahogy a "lelked eladása" is. Egyszerűbb így megfogalmazni, mint körülírni egy szociális-pszichológiai jelenségsort. Ilyen antropomorfizálásokat az élet minden területén használunk. Például egy számítógépes szenzorra is azt mondod, hogy "a gép észreveszi, hogy", pedig a gép nyilván nem vesz észre semmit, csak egy áramkör kapcsol.
2018. máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Sok hiressegrol is azt valljak,hogy eladta lelket...

Sot dalaikban tisztelegnek emiatt a Satannak.

2018. máj. 17. 20:39
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Látszólag sokan tévedésben éltek. Az Ördögnek nem azért kell a lélek, hogy elvegye, hanem hogy megrontsa és magához csalja. Elvileg ráveszi az érintett személyt, hogy önszántából átpártoljon hozzá, ezért csak olyanokat kísért meg, akik hajlanak rá. A vallások szerint mindenkinek megvan a szabad akarata, szóval szabad akaratából dönthet úgy, hogy nem Istent választja, hanem a Sátánt. Mellesleg többnyire azok hajlanak rá leginkább, akik előzőleg vallásosak voltak vagy közel álltak a hithez, de valami miatt félre siklott az életük, terrorizálják, kihasználják őket valamilyen lelki sérüléseik vannak. Ezeket kihasználva próbál nyomást gyakorolni a rájuk. Másfelől a démonok is ezeket használják ki "elvileg". Ezósok vagytok, nektek nem alapból tudni kéne az ilyesmit? Heee...
2018. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

En is ugy ertettem,hogy embergyilkos,hogy magahoz csalja,ami egyenlo a pokollal es a halallal.

Mert ha Satant valasztja nincs orokelete

De mindenben egyetertek,amit leirtal csak az szornyu,hogy a vallasosok feladjak!

Amugy amiota hivo vagyok en is pontosan azt elem meg amit leirtal.

2018. máj. 17. 20:49
 9/20 anonim ***** válasza:
A vallás csak egy irány mutatás nem kell vakon követni, csak azért van, hogy irányt mutasson a nyájnak. Elvileg a kezdet kezdetén csak egy vallás volt, viszont ahogy telt múlt az idő elszakadtak egymástól és új vallások alakultak éltető tanításokkal és prófétákkal. (Még az előző Kaszás mesélte). Nos a lényeg, hogy nem kell mindent elhinni, amit a vallás állít a Sátánnal kapcsolatban vagy az örökléttel, mivel a jelenlegi tanítások jócskán hiányosak, nem engednek betekintést olyan titkokról, mint amilyet az előbb osztottam meg. Valószínűleg a Vatikán a fejemet veszi, ha rájön, hogy elmondtam. :D
2018. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
... Eltérő*
2018. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!