Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem tetszem senkinek? 17/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tetszem senkinek? 17/L

Figyelt kérdés
Soha nem tetszettem senkinek, baratom sem volt meg. Neha nagyon zavar es maganyos vagyok, maskor pedig teljesen jol elvagyok egyedul. A velem egykoruaknak mar szinte mind van baratjuk/baratnojuk. Kinezetre atlagos vagyok, 178 cm 59 kg, barnasvoroses hajam van es kek szemem. (+szeles csipo es kis mell). Nem azt mond hogy egy komoly kapcsolatra vagynek, csak arra, hogy valaki velem legyen es jol erezzuk magunkat.
2018. máj. 30. 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

A szépség relatív, ezt mindig tartsd szem előtt. Mindenki mást ért a szép alatt. Az, hogy széles a csípőd és pici a cicid pedig nem jelent semmit. Az összkép a lényeg, de egyébként ha nem vagy durvábban elhízva és nem vagy betegesen vékony sem, akkor garantáltan találni fogsz valakit akinek bejössz.


Az pedig nem feltétlen követendő példa, amit a külvilágból látsz. Haverom is hasonló képen aggódott ezen, mire csak-csak felszedett valakit akit 2 hónap múlva lapátra is tett, mivel baromi éretlen volt a csaj ebből kifolyólag pedig volt pár dolog amit se nem megbeszélni, se nem megoldani nem tudtak közösen. Ugyan azt fogom leírni neked is, mint amit akkor barátomnak mondtam; legyél egy kicsit független, tanuld meg élvezni az egyedüllétet. Talán nevetségesen fog hangzani, de hidd el, ha el tudsz veszni a hobbidban és szereted csinálni, látszik hogy szereted csinálni, akkor jobb lesz a kisugárzásod. :D Így a srácokat is könnyebben vonzod be magadhoz. Hidd el, rengeteg velejáró előnye van annak, hogy független vagy. Én ezt akkor tapasztaltam meg elsőnek, miután túl lettem a 10 hónapos kapcsolatomon volt barátnőmmel, és elkezdtem nyitott szemmel és karokkal járni a környezetemet. Ha a baráti társaság hiányzik arra nem olyan nehéz megoldást találni. A hobbid kapcsán nagyon jó kapcsolatok alakulhatnak ki, de ez csak egy példa volt. Ha elhívnak valahova ismerősök, teszem fel sütögetni egyet a kertbe vagy akárhova, akkor menj bátran, és ha társaságban vagy ne a telefont nyomkodd, stb. Legyél el a többiekkel, beszélgess. :D Tudom, ezek ilyen alap dolgok, de sokan még is sokan elkövetik ezeket a hibákat és észre sem veszik, ettől függetlenül gondolom neked sem mondtam újdonságokat. A másik tanácsom csak annyi, hogy legyél egy kicsit / néha optimista. :)


18/F

Ha meg esetleg valami társaságra vágynál írhatsz nekem is amennyiben szimpatikusnak találsz. :D De ezt még úgyis lefogja írni vagy 6 másik srác rajtam kívül. xD

2018. máj. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Hát a "betegesen" vékony sztem szexi és aranyos btw
2018. máj. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Belső tulajdonságaidról mit tudsz mondani, hiszen a külső nem minden, sőt szinte semmi. Plusz a belső tulajdonságok, lelkiállapotok kihatnak a kisugárzásra, ami ha nem túl jó, akkor nem ösztönzik közeledésre a fiúkat.
2018. máj. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
nekem tetszel <3
2018. máj. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Küldesz képet?
2018. máj. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
2 akkor neked csK anorexias lanyt kivAnok 180 centivel es 35kiloval.. semmi bAj a kerdezo magasagaval es testsujaval..
2018. máj. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

De honnan veszed hogy senkinek sem tetszel? Mi van ha csak nem mernek lépni? Xd

Jo most nem tudom hogy nézel ki de a leirtak alapjan nem lehet olyan rossz gondolom én

2018. máj. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!