Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen indokkal/szöveggel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal/szöveggel tudnék odamenni / (ráirni) egy lányhoz aki tetszik?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk, de nem ismerjük egymást. A kezdeti szián túl mit mondjak neki? Akár élőben akár chaten. És hogyan érdemesebb próbálkozni: élőben vagy facebookon?

2018. máj. 31. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy suliba jártok, szóval egyértelmű, hogy személyesen a célszerűbb odamenned hozzá.

Pl kezdésként megkérdezed tőle, hogy milyen órája lesz, és azután elvileg már a további témáknak spontán kellene jönnie. Csak az a lényeg, hogy úgy állj hozzá, mint egy haverodhoz, és ne úgy, mint a lány, aki tetszik nekem, mert úgy csak jobban fogsz izgulni.

2018. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Egyetértek az első válaszolóval. De ha félénkebb vagy esetleg akkor lehet jobb lenne ha előszőr ráírnál valahol. Kezdetnek ha már egy suliba jártok megkérdezhetnéd neki hogy tetszik milyen az osztály stb. Aztán onnan pedig úgyis alakul😉 Sok sikert!! 16/L
2018. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem kezdj el vele egyre többet beszélni, hozz fel jelentéktelen témákat és majd jön a többi. Ha pedig összebarátkoztál vele akkor hívd el valahová pl fagyizni.

Ha te is tetszel neki akkor azt majd ő is kimutatja, addig ne nyomulj.

2018. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket nagyon hasznosak voltak. Csak nekem annyi a bajom, hogy nem tudom hogyan menjek oda hozzá/ írjak rá legelőször, mivel még nem ismerjük egymást.
2018. jún. 3. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!