Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy fiú. Hogyan és...

Tetszik egy fiú. Hogyan és milyen szöveggel írjak rá?

Figyelt kérdés

Na szóval...Bejelölt facebookon, még úgy ősszel, de akkor nem nagyon hatott meg, de most már eléggé. :) Egy suliba járunk, szóval naponta látom. Mindig mikor elmegyünk a barátnőimmel mellette, akkor vagy elmosolyodik, vagy beletúr a hajába, vagy mindkettő egyszerre.:D Szerintem sejti, hogy bejön nekem...De elvileg egy másik lánnyal beszélgetett, és Neki az a lány tetszik...

Ezek után hogyan írjak rá?:S



2014. jan. 10. 15:02
 1/4 anonim válasza:
Hát figyelj már írtak rám lányok facen, általában úgy köszöntek h szia és egy "szmájlival" ékesítették, majd elkezdtek kérdezősködni, éppen azt írták ami eszükbe jutott. Jókat beszélgettem velük, ha tetszel neki vagy gondolja h ebből lehet valami akkor ő is kérdez. :) Így lesz témátok, de ha ne kérdez kérdezz tőle bátran te.
2014. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) Majd akkor ráírok, ha lesz bátorságom, és összeszedtem, hogy mit is írok neki:)
2014. jan. 10. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebbe semmi bonyolult sincs. Írj egy "szia:)"-t meg egy "mi újság"-ot, a többi meg majd jön magától.

Ha te akarsz kezdeményezni..

2014. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm. :)
2014. jan. 12. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!