Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan merjek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Eléggé félénk típus vagyok így nem merek ismerkedni lányokkal, interneten valamivel könnyebben megy de személyesen semennyire sem. Hogyan legyek bátrabb? 19/F

2018. jún. 10. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Növessz tököt
2018. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki igy kezdi. Mindenki felenk az elso személyes beszelgetesnel azzal, aki tetszik. Nincs erre különleges módszer, hogy le tudd győzni, egyszerűen vannak az életben pillanatok, amiket muszáj megélni a siker érdekében, meg ha nem is sok kedvünk van hozza, de utana konnyebb lesz.
2018. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg az a bajom, hogy nincs lehetőségem ismerkedni. :( Munkahelyre járok, edzésre, meg haza. Azért nem járok ilyen buli helyekre, meg stb, mert nagyon nem az én világom, illetve oda olyan lányok járnak, akikkel 1 percet sem bírnék ki. Szóval gőzöm sincs, hogy hol tudnék ismerkedni, nekem is a net maradt csak. :( Neked is azt ajánlom amúgy, ha ennyire nem megy neked élőben, akkor erre való az internet.
2018. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is az internetet javaslom, ha már te is azon a véleményen vagy, hogy ilyen módon könnyebben megy neked. Bár az a személyes tapasztalatom, hogy elég nehéz normális embereket kifogni, hosszabb ideig fenntartani a levelezést pedig még bonyolultabb. Eddig még én sem igazán jártam sikerrel, de nem tervezem feladni. 17/L
2018. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!