Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csúnya fiúként merjek ismerked...

Csúnya fiúként merjek ismerkedni a csajokkal?

Figyelt kérdés

Régen nem zavart, hogy nem vagyok helyes volt önbizalmam soha senki nem kritizált mertem ismerkedni kavarni a csajokkal, de amióta gimis vagyok szinte minden önbizalmat és határozottságot kiöltek belőlem az osztálytársaim. 2 év alatt olyan külső tulajdonságaimba és szokásaimba kötöttek bele amiket korábban soha senki nem említett meg. Legutóbb példáúl azzal piszkáltak, hogy miért öltözködöm normálisan ha csúnya vagyok. De abba is belekötöttek, hogy esténként miért lógok a haverjaimmal, mert az ilyen ronda srácoknakbotthon kéne ülnie és kockulnia. Meg leszoltak azért is, mert nem cigizem. Meg nagy a fejem.

... órákig sorolhatnám. A lényeg, hogy semmibönbizalmam nincs és még a velem rendes csajokkal szembenb is alig van önbizalmam ha ismerkedésről van szó. Egyedűl baráti körben van önbizalmam amúgy semmi, ha nem lenne a családom és haverjaim rég öngyilkos lettem volna mert nem bírom a lelki terrort. Egyszer annyira megbántottak, hogy alig bírtam visszatartani a sírást míg hazaérek. Pedig korábban már vagy 10 éve nem sirtam.



2014. jún. 30. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Ne
2014. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. De ne éld bele magad túlságosan.
2014. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy cselekedj ahogy te érzed. Ha valóban nem vagy annyira helyes attól még szerintem neked is kijár a boldogság. Próbáld magad elzárni az ilyen megjegyzésektől, bár nagyon nehéz az biztos a te helyzeted. Engem is csúfoltak és én lány voltam. Nekem se sok az önbizalmam...
2014. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kik mondják? És miért érdekel téged a véleményük? Az ilyen emberek csak azért támadnak másokat, hogy a saját hiányosságaikról tereljék el a figyelmet, meg hogy ők milyen jampik. Megvannak a barátaid akiket te választottál, nem pedig egy random összedobott osztályból valami no name senkik, akkor kinek a véleménye számít? Csak tegyél rájuk magasról.
2014. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, próbáloj nem tudomász venni a piszkálódásokról, de nehéz, mert igaz, hogy megvannak a barátaim, de úgy mentem a gimibe, hogy biztos lesz még több haver meg barátnő, de csak bántást kapok.
2014. jún. 30. 20:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Adok egy tippet!

Ha valaki kritizál keresd meg az illető sebezhető pontját vagyis az ő hibáját és te is mondd neki.

Amúgy meg szard le ki mit mondd csak szar folyik soknak a szájából.

Irigyek ez van.

2014. jún. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem ezeket az ő nyelvükön bókoknak is lehet venni, nem bírják elviselni a te kisugárzásod, hogy milyen magabiztos vagy és határozott és ezért verbálisan kell bántalmazniuk. Ha másképp nézed a dolgokat akkor ezeket a bántalmazásokat veheted úgy is hogy csak bókolnak neked mert nem bírják elviselni hogy felettük állsz, tehát fel a fejjel és mosolyogj a bókjaikon.
2014. júl. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kezdjük el koldulni.
2014. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Bocs!

Én voltam az előző.

A tabletem "kitalálja" hogy mit szeretnék írni.

Azt írtam:

ha azt mondták kezdj el kockulni.

Még egyszer bocs.

2014. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!