Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti már próbálkoztatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti már próbálkoztatok nyilvános helyen (pl. : pláza, utcán) fiúknál/férfiaknál?

Figyelt kérdés
Például volt már veletek olyan, hogy láttátok hogy egyedül ül a padon és oda mentetek hozzá beszélgetni/ismerkedni?
2018. jún. 10. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen.😂 Az osztályomban a lányok eléggé csodálkoztak. De egyébként a srác az én sulimba jár, szóval így odamentem hozzá és megkérdeztem, hogy: Szia! Bocsi, Te nem ...-s vagy?😂😂😂
2018. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1: Legalább beégtél?
2018. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem akkor, mármint nem aznap amikor odamentem. És köszönöm a kedvességet, kedves 2-es.😂
2018. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Az udvarlás nem a lányok dolga 😉
2018. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4-es de ha az én korombeliek félősek, akkor mit lehet tenni? Mármint van egy fiú akinek elég valószínű, hogy tetszek és nem tesz semmit, mármint így konkrétan, hogy megmondja, legalább Facebookon, ha élőben nem, de látom rajta. Jó mondjuk ő egy évvel fiatalabb mint én de osztálytársak vagyunk, mondjuk valószínű ezért nem😂
2018. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!