Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért felejtik el sokan...

Xyasdd kérdése:

Miért felejtik el sokan magukra zárni a wc t idegen helyen?

Figyelt kérdés
Volt hogy en is rányitottam másra es sokan meséltek is nekem h igy sikerült,egyszeruej nem fér a fejembe hogy miért nem gondolnak erre h hasznaljak a zart...

2017. nov. 2. 06:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
kopogni esetleg?
2017. nov. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
en peldaul azert nem, mert van egy ilyen fobiam, hogy bent ragadok. lehet, hulyen hangzik, de egyszer mar kishijan meg is tortent, szoval azota nem nagyon zarom, max ha tenyleg konnyen nyithato.. de am tenyleg kopogni kene, en meg itthon is szoktam, hatha van bent valaki..ennyi.
2017. nov. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Én azokat a családokat sem tudom megérteni, akiknek otthon nincs zár a budiban... én ha egyedül vagyok otthon is bezárom.
2017. nov. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja, egyszerűen nem fér a fejembe miért nem gondolnak arra egyesek hogy kopogjanak mielőtt berontanak a budiba.


Amúgy nekem is volt hogy szó szerint "így sikerült". Alapból idegen helyen nem tudom hogy mennek a dolgok, plusz néha örülök ha elérek a wc-ig.


Volt már hogy eszembe jutott hogy "csak jó lett volna zárni", de szaros seggel valahogy nem éreztem komfortosnak odaballagni az ajtóhoz, plusz ha akkor nyitnak rám, az sokkal hülyébben mutat mint ha annak rendje és módja szerint a dolgom végzem.


Vagy ahogy szintén írták, nálunk szinte az összes ismerős figyelmeztet hogy szorul a zár, és az sem jobb ha bentről kell kiabálnom hogy hozzák a kis baltát...

2017. nov. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%

Azért ez a kopogás elég hülyeség, márcsak azért is, mert ha NINCS BENN senki, akkor meddig vársz a WC elött???


A kérdésre: azért nem zárják be az ajtót, mert otthon sem szokták - ami igencsak hülye szokás -, ezért eszükbe sem jut.

2017. nov. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kopogni szerintem is szobába irodába valo belépés elott szokás. Mindenesetre a retesz nem szokott tonkremenni használata ingyenes. Volt hogy Ic vonton en is rányitottam egy csajra es meg neki állt feljebb mondtam h bekene zárni, utanna vártam szép türelmesen erre mas is benyitott volna de akkor mar zartA es meg nekem volt kellemetlen mert aszitte újra próbálkoztam hogy siessen,az a tag meg közben lelécelt.
2017. nov. 2. 09:41
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Otthonra szerintem felesleges a zár, nálunk legalábbis nincs és az ismerősi körömben se nagyon láttam még olyat, hogy valakinél zárják a wc-t használatkor. Másrészt teljesen alap dolog, hogy kopogni kell, főleg ha nem otthon vagy. Az viszont rejtély, hogy nyilvános helyen miért nem zárják be sokan az ajtót. Velem is megesett már, hogy a vonaton rányitottam valakire. De például a munkahelyemen olyan a férfi wc, hogy van egy előtere, ahol a kézmosó van, és az előtérből lehet a wc-be menni, aminek már zárható az ajtaja. Van egy kollégám, aki rendszeresen úgy megy el wc-re, hogy nem csak nem zárja be a wc ajtót, de tárva nyitva is hagyja. :D
2017. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%
Kedvencem, hogy nyilvános helyen, ha ráhajtod a legtöbb helyen van egy kis jelzőke az ajtón ami zöld ha nyitva van (tehát szabad) piros, ha zárva... (tehát foglalt)... és odamész a szabad budihoz, gyanútlanul benyitsz, és éppen fosik egy 140kg os debil a szemed előtt...
2017. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%
Bocs, de aki kopogni szokott egy WC-ajtón, az mit csinál, ha nincs benn senki és nem szól senki sem, hogy foglalt?
2017. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
értelemszerűen ha nem szól senki, hogy foglalt, akkor nincs bent senki, azért kell kopogni...ezen amúgy mit nem lehet érteni??
2017. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!