Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok becsajozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok becsajozni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, fiú, normális átlagos srác, szerintem helyes is csak nagyok a füleim meg van egy két pattanásom és olyan aki kicsit többet is megengedhet magának pl. 40ezer forintos cipőben járkálhatok meg karórám van és ami még érdekes lehet, hogy autó versenyzek.(szóval ezért nem is értem)


Itt jó tömören minden kb.:


Az a problémám, hogy tök magányos vagyok, nincsenek barátaim akikkel kint a szabadba eltudnék lenni (lenne csak az egyik lehozz az életről, a másik drogos, a harmadik meg túl messze van) aztán suliba vannak haverjaim velük jól el vagyok suli után is néha megiszunk egy két sört de aztán ennyi.


Gondoltam igy a nyárra jól becsajozok vagy ilyesmi, elveszteném a szüzességem meg minden, de nem akar semmi se összejönni előző kapcsolatom ami 2 hónapig tartot az 1 éve ért végett azon kb. fél évig "szomorkodtam" aztán volt nem régiben egy csaj kb március közepétől április végéig aki nagyon bejött de vele se történt semmi, féltem beszélni vele vagy nem tom, most már azon is túl vagyok és történhetne valami. Én nem tom, de tök átlagosan bemegyek iskolába haza megyek és az ég világon semmi nem történik ha van egy jó csaj próbálom felvenni vele a szemkontaktust de aztán vagy rám néz vagy nem és tovább megy heló. Mások meg így jöttek össze meg úgy jöttek össze. Nem értem miért nem történik velem valami érdekes. Pedig próbálkozom közvetlen lenni másokkal. Bejelöltem egy csajt fb-n vissza igazolt(a legtöbbjük nem szokott), ráirtam, hogy szia megkérdezte h szia ismerlek mondom neki neem hiszem de pont ezért irtam rád és erre ő bocsi de nem ismerkedem mondom oké és miért aztán mondta h neki már vlki más tetszik... És más nem tetszhet? Jó velem is volt annál a lánynál, hogy a világon nem érdekelt más csak ő de most pl. minden jó lenne aki az ideálom.

Azt is elmesélném, hogy az egyik versenyemen volt egy lány aki nagyon nézett meg minden egyszer hallottam is, hogy az anyukájának mondja, hogy itt a helyes srác amikor ott voltam a közelükben. (halkan mondta az anyukájának csak én egy ilyen kommandós ge xi vagyok és meghallottam:D) Az a lány pl. tökre nem tetszett nekem és volt egy másik csaj aki meg jól nézett ki de mégse a számomra legtökéletesebb volt de egyszer rám pillantott és helló, aztán elment soha nem láttam többetxd. Kár, hogy az nem stílölt folyamatosan mint a másik...



Fogalmam sincs, hogy mit kéne csinálnom, hogy beváltsam azt a "gondolatomat", hogy én a nyáron becsajozok. Hogy csináljam, hol csinálja, mit csináljak?

Régen faxa volt meg minden de most már valahogy nem akar sikerülni.

Azt is meg említem azért, hogy lehet biszex vagyok, vagy nem is lehet inkább. De most ezért nem hiszem? Lenne emiatt egy kisugárzásom azt észre veszik a lányok tudat alattija? :D

Majd nem sokára fogok menni dolgozni is, diákmunkára. Még több pénzem lesz, de nem tom, hogy mit csináljak, mindig csak arra várok, hogy majd a egyszer a sors hozza, meg sokan ezt is állítják de semmi.

Régebben, nem voltam ennyire biztos a dolgaiban csak csajozni akartam mindig jött a kövi és aztán volt egy olyan kapcsolatom amit megbántam, hogy elcsesztem és most hosszútávú kapcsolatra tervezek, ez is közre játszhat? gyűjtöm az erőt magamba, hogy minél tovább kitartson majd és erre várnak azok a lányok akik nem néznek vissza rám xddd?



Hát szerintem nagyjából mindent leirtam, ami +info lehet arra, hogy miért nem jön össze semmi sehol.

Remélem lesz a ki végig olvassa, aztán köszi a választ előre is!:)



2018. jún. 20. 02:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Végigolvastam, de csak azt tudom rá mondani, hogy ha akarsz valamit, ne válogass.

Ess túl az első szexen akárkivel (jobb inkább, ha az elsővel nem tervezed komolyra), és utána majd alakul. Volt egy időszak, amikor a facebookos csajozás bevált..ennek (sajnos) vége lett. Többre mész, ha suliban, eseményen, koncerten, versenyen, stb. odamész valakihez és ismerkedtek. A dumádból kiindulva nem hiszem, hogy ez problémát jelentene.

De egyébként ja, abban is van igazság, hogy majd az idő hoz valakit.

2018. jún. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Menj qrvához. Telik rá, nem?
2018. jún. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
En itt vagyok. De nem akarok meg szexelni, szvl ha neked az is kell, akk nem en leszek a legjobb valasztas.13L
2018. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm. Olyan valakivel szeretném elveszteni akit szeretek és ő is hasonlóan érez irántam. De majd akkor a következő versenyemen megpróbálok valamit tenni:D Suliban nem nagyon jött össze... :/ Eddig csak vártam és vártam, de már unom.


#2 Perszee


#3 Bocsi, de nem egy ilyen helyen szeretnék ismerkedni...


Köszi a válaszokat:)

2018. jún. 20. 13:27
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

A leírás alapján egy irritáló, modoros, bizonyítási kényszeres kis fhasz vagy.


Esélyed nincs így a nőknél...főleg akik nem a 16 éves pelyhesp..csű kisfiúkra buknak, hanem 20-25 éves férfiakra.

2018. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen ez így van :D Ilyen is kell..
2018. jún. 20. 17:32
 7/13 anonim válasza:
100%

Szerintem kissé gondold el, hogy mi az ami nem vonzó benned.

Nem a pénz számít a nőknél (elsőként), ha meg vkinek igen azt kerüld el, mert csak ku....a. Nézd meg kívülről milyennek tűnsz saját magadnak.

A pénzed nem számít és lehet, hogy ha nem csak dugás kéne a lánytól, még szóba is állna veled. Beszélgess.

Neked kell időt, helyet és lehetőséget teremteni az ismerkedésre más nem fogja megtenni. Nem sültgalamb az égből, kűzdj érte.

2018. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Amúgy gokartozol?


Végülis bejön a muffoknak, csak viccesen kell tállalni, hogy nem punciszaggató F1 bajnok vagy, hanem Super Mario Kart gombajárgánnyal hasítasz. :d

2018. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Na amúgy görény vagyok ám, elszégyelltem magamat :D


Figyi srác, szerintem vedd lazábbra.


Tindert próbáltad már? Szerintem lőj pár jó képet magadról, meg pár versenyeset, kis szelídebb bemutatkozást, aztán lehet lőni a récékre. Csak azokkal lesz match akik tényleg visszajelöltek.


Élőben sokszor szemetek a csajok, átnéznek azok mindenkin. Aki kicsit jobb nő, már körülötte legyeskedik 20 f...szhuszár, aki meg akarja hágni.

Ki kell emelkedni ezek közül és vagy nagyon jó pasi vagy, vagy jó a dumád. Ennyi a titok.

2018. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#7 Hát amikor én belenézek a tükörbe egyedül a pattanásaim zavarnak, az hogy kicsit nagyobb a fülem meg krumplibb az orrom azt már meg szoktam és nem is sajnálom. Direkt irtam, hogy hosszú távú kapcsolatot szeretnék nem csak toszni... aztán lehet, hogy pont úgy nézek ki mint aki mindenkit csak megd*gna.


#8 Nem gokartozok, driftelek.


#9 Tinder az +18as :DD De azt hülyeségnek tartom, akkor már inkább oda megyek élőbe a csajhoz és elhúzom jobbra ha tetszik, ez még szerintem viccesebb is :D

Próbálok kiemelkedni, de amivel eddig kérkedhettem, hogy jó a kisugárzásom, és ennyi. De ez meg semmire se elég.


Köszi a válaszokat!:)

2018. jún. 21. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!