Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hogy lehet jobban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LentusHUN kérdése:

Szerintetek hogy lehet jobban "becsajozni"?

Figyelt kérdés
Ha bulizok és elmegyek minden piálós fosra vagy csak véletlenszerűen találkozunk suliban, utcán vagy bárhol?

2017. szept. 3. 01:01
 1/3 anonim ***** válasza:

nem becsajozni hanem ismerkedni kell.

Szerintem tenni kell a sorsunk jó irányba való befolyásolására, ergó az lenne a legjobb ha az utcán levő szimpatikus embereket leszólítod :) sok sikert neked :) Ha nem megy, akkor ne add fel, én úgy élem az életem hogy "minden fejben dől el" , ha azt akarod hogy legyen valakid akkor tudnál tenni érte meg bárki más is, de ehelyett sokan várnak az igazira és sütetik a hasukat , közben lehet az igazi az utcán megy el a szemük előtt, csak ők folymatosan helytelenül döntenek :S pedig az élet döntések sorozata, szóval kezdj el jól dönteni :) csak menj oda, nem fog senki sem kigúnyolni, ez természetes dolog, olyan szinten mintha 2 füled lenne.

18f

2017. szept. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Ha a "becsajozás" alatt azt érted,hogy valami punettát megszúrni egy este akkor a buli.Ha pedig azt,hogy valami komolyat akarsz tőle akkor inkább a suli vagy inkább az utca
2017. szept. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Korodtol is fugg!14-15-16eveseknel becsajozni kb eselytelen mindegyik kislany meg :D nemakarnak semmit! 18-19-20korul mar lehet "aratni" a bulikon en ugylatom! De amugy a random ismerkedes/osszefutas nekem jobban bejon mint az ilyen random bulikon megismert lanyok!:)

18/f

2017. szept. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!