Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok belemenni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok belemenni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, sosem volt még barátom. 2 fiúval jutottam el a randiig (mindkettővel 2-n voltam) de azután valamiért mindig máshogy alakultak a dolgok. Az egyikőjükkel valóban nem nagyon illünk össze, de valamiért úgy érzem mindig kifogásokat keresek, hogy miért NE jöjjek össze valakivel. Mintha megijednék, ezért gyorsan inkább visszalépek, rendes esélyt sem vagyok képes adni...miért lehet ez? Fog valaha változni? Kicsit kétségbe vagyok esve, mi a baj velem?

Előre is köszönöm aki normálisan válaszol, nem ítélkezik :)



2018. jún. 20. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem állsz készen a kapcsolatra! Ez teljesen normális ilyen korban! :) Majd az idő megoldja! :D
2018. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen az otthoni családi minta?
2018. jún. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogy értve milyen?
2018. jún. 26. 00:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Az jutott eszembe a kérdésedről, hogy a szerencsésebbek egyszerűen csak követik a szülei mintáját és minden jól működik. Van azonban ahol a fiatal másként képzeli el az életét mint amit otthon látott ezért aztán sok nehézséggel kell megküzdenie mire ki tudja alakítani a saját felnőtt életét. 16 évesen nagyon keveseknek jön össze, hogy tartós kapcsolatuk legyen. Ebben a korban még te is változol, és a fiúk lelkülete sem stabil még
2018. jún. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Semmiben nem befolyásol a szüleim kapcsolata, teljesen más volt a világ mikor ők egymásra találtak :)

A véleményük persze sokat nyom a latba, de nincs egy séma amit követni szeretnék/elkerülni egy állapotot ami nálunk van

2018. jún. 30. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!