Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek belemenni egy kapcsolatb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek belemenni egy kapcsolatba vagy legalább megpróbálni, mit tehetnék? 19F

Figyelt kérdés

Egész életemben 1 kapcsolatom volt még, az is 1 hónapig tartott és maga a pokol volt. 13 éves korom óta nem sírtam, nem volt olyan dolog édesapám halála után, ami megkönnyeztetett volna, de ebben az 1 hónapban heti többször is össze jött, olyan érzelmi teher és kínzás volt az egész, majd véget vetettem az egésznek, mert nem bírtam. Ez volt majdnem 1 éve. Nem feküdtem le a lánnyal, azóta is szűz vagyok. Előtte még csak nem is csókoltam meg komolyan lányt, csak bulikban 1-2x.

Szóval. Tegnap is elmentem rengeteg ismerőssel egy buliba, aztán ott volt a régi osztálytársam, aki full normális, alig ivott, jó suliba jár, egyetemre fog menni. Odáig volt értem, pedig nem volt részeg, látszott rajta. Én azért ittam egy keveset, de szerintem nem estem át a ló másik oldalára, a jó szinten voltam. Beszélgettünk egy kicsit, majd táncoltunk és smároltunk. Mondtam neki, hogy majd írok ma. De nem tudom. Szép lány tényleg, ott irigykedtek a haverjaim, hogy nekem jött össze vele. Karcsú, okos, aranyos arc, szép, normális család, minden adott, de valamiért nem akarok semmit. Félek is igazából. Tudtommal voltak már pasijai, de nem váltogatja őket havonta persze. Félek, hogy összejövök vele, majd kitudódik, hogy egy mindjárt 20 éves szűz csávóval van dolga, aki párkapcsolatok terén sincs elhalmozva tapasztalatokkal, bármi lehet, ezért félek. Meg amikor valamilyen lánnyal vagyok és teljesen józanon beszélgetek, akkor hülyén érzem magam, nem érzem magam vonzónak, mintha kényszerből lennénk kettesben és beszélgetnénk. Közben tegnap este táncoltam egy ismeretlen csajjal is, egy volt osztálytársam mutatott be neki, felkértem táncolni, benne volt rögtön, aztán a drága barátnője 20 perc tánc után azzal az indokkal hajtott el, hogy van barátja. Aha, jó. Na ez a lány nagyon tetszett, mindig is ilyesmi kinézetű barátnőt akartam volna, ő benne is volt, de nem értem, hogy ilyenkor minek szól bele harmadik félként a barátnője. Mindegy.

Igazából semmi időm sincs, csak hétvégén, mert dolgozom és egyetemre járok, egy párkapcsolat nagyon nehezen, de beleférne az életembe, de nem merek a csalódás és félsz miatt.

Nem tudom mi legyen.


2016. jan. 1. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
nyugi van nekem még 1 se xd
2016. jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mármint micsoda 1 se neked? Kapcsolatod nem volt?

Lassan 20 éves vagyok és ideje lenne már szexuális életet is élni és egy normális lányt találni, aki mellett jó felébredni.

2016. jan. 1. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:
így van ideje lene nekem is de hát ez van :C
2016. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!