Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol lehet ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet ismerkedni lányokkal, a legnagyobb eséllyel? Elsősorban az internetre gondolok, mert nem vagyok, azaz odamegyek, megszólítom típus (sajnos).

Figyelt kérdés

Már régóta próbálkozom több platformon is, de sajnos eddig nem sok sikerrel. Természetesen nem bunkó és alpári szövegekkel szoktam nyitni. Néha van, hogy rám írnak, de akkor meg sajnos általában nem kölcsönös a rokonszenv, mert nekem is vannak elvárásaim.


Persze az is érdekel, hogy Debrecenben esetleg hol lehet ennek teret adni, bár szórakozóhelyekre nem egyedül megy az ember...



2018. jún. 23. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Amig nemtudsz onalloan csajozni addig ne legyenek elvarasaid,orulj ha radirnak.

Szorakozohelyre egyedul is lehet menni ,ha megtudod magad vedeni es van f∆szod odamenni lanyokhoz es dumalni. Aki CSAK baratnok/baratok kisereteben tud szorakozohelyre menni ,az azert megy ugy,mert nem biztos magaban es kell a barati tamogatas.

2018. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
anotalk bár ide prolik járnak, tinder itt van 1-2 jó leányzó
2018. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A helyedben biztos, hogy nem neten ismerkednék, hanem személyesen, mert csak egy nagyvárosban laksz. A netes ismerkedést meg csak akkor ajánlott, ha külsőre az átlagostól jobban nézel ki, és ezt nem bántásból írom.
2018. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, a 3. válaszolóval egyetértek. Többnyire azoknak könnyű érvényesülni az interneten akik nagyon jól néznek ki, a trendnek megfelelőek.


De élőben szerintem gáz leszólítani egy lányt (pl. az utcán). Szóval esetleg szórakozóhelyeken lenne erre lehetőség, bár sokan biztosan hülyének néznének, hogy mit akarok.

2018. jún. 23. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz leszólítani az utcán egy lányt..de csak ha egyedül vagy barátokkal van (szülők előtt úgy se úgy válaszolna, meg úgy senki nem merné leszólítani:D)

Mondjuk ha nem is mernél vele beszélgetni csak kérdezd meg a nevét aztán majd rairsz a neten...de az is lehet hogy visszakerdez és akkor már el is indult a beszélgetés... nekem például tetszene:)

2018. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi lemaradt 17L
2018. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!