Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknál is van olyan hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál is van olyan hogy szeretnének párt, de nincs és nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés

Én nekem nagyon hiányzik egy barátnő, sosem volt még sajnos.

Lányok amelyikőtök nem élőben ismerkedik, hanem a neten, az hol keresgéltek?


Köszi előre is a válaszokat!

Ha szeretnéd leírhatod a korodat is!


2018. jún. 23. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Így belegondolva mindegyik barátomat a neten ismertem meg. (Az egyiket itt gyakorikérdéseken. Írt egy kérdést hogy unatkozik, valaki beszélne-e vele.)

Régebben bátrabb voltam és ha facebookon láttam egy helyes srácot, akkor írtam neki hogy "szia, tetszik a zenei ízlésed, én is szeretem ezt a bandát". A jelenlegi (3 éve tartó) kapcsolatomat egy buliban láttam meg, oda akart jönni beszélgetni, de egy 'haverom'lekoptatta, úgyhogy ráírtam másnap facebookon.

Egyébként igen, lányoknál is van olyan hogy hiányzik a kapcsolat. De ha nem görcsölsz rá és elkezded élvezni az életed nélküle, akkor hidd el, szembe fog veled jönni valaki. :)

2018. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van ilyen nálunk is :)


Az én esetemben ez már nagyon régóta így van... kb 14 éves korom óta szeretnék magam mellé egy fiút, de eddig még nem jött össze.


Neten ismerkedek én is. Az egyik sráccal majdnem összejöttem, őt itt ismertem meg. :)

Most Tinderen próbálkozok, de ott nagyon kevés srác keres komoly kapcsolatot...


18L

2018. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, hiányzik, mert tavaly ilyenkor már alakulófélben lévő kapcsolatom volt, és kezdenek egyre jobban visszajönni az emlékek, hogy mennyire jó volt.

Neten ismertem meg a srácot, méghozzá itt GYK-n.

/L

2018. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Igen van amikor hiányzik egy barát de van mikor nem is törődök evvel a témával.17/L
2018. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!