Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet gazdag lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet gazdag lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy minden egót félretéve sokan momdták már hogy nagyon helyes vagyok, viccesnek tart mindenki, megértő és segítőkész vagyok de szeretnék egy olyan lányt akinek sok pénze van és így jobb élményekben lehetne részünk együtt

16F



#gazdag #drága #élmény #csaj #pénz #srác #programok #neü vagyok csoró az átlagnál így is jobban élek szerencsére de azért szeretnék egy ferrarit
2018. jún. 24. 23:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem írtad volna ki a kérdést akkor sok oltástól lettél volna szabadabb...már csak idő kérdése...
2018. jún. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pont lesz*rom
2018. jún. 25. 00:03
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Instán sok van.
2018. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Aha, undorito.
2018. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Legyél férfi prosti. Az idősebb hölgyek gálánsak.
2018. jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Idáig jók köszi
2018. jún. 26. 00:01
 7/19 Krúdy Gyula ***** válasza:
94%
Tökre érdekes számomra milyen elborult világnézettel rendelkező emberek vannak. Szerintem amúgy a kedves kérdezőnek a szülei szúrhattak el valamit csúnyán. Én eléggé szégyellném magam ha ilyen gondolkodású gyerekem lenne. Sok a szutyok a világban sajna.
2018. jún. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Szóval... (megpróbálom komolyan venni a kérdést) gazdag lányokkal akarsz ismerkedni.


1. Te gazdag vagy? Ha igen ott az ismeretségi kör adott.


2. Mi számít gazdagnak? Ha van (a szüleinek) luxusvillája (nem amivel eszünk, lol) Kubán, vagy ha meg tud venni az össz zsebpénzéből egy X ft értékű laptopot, vagy ha évente 2x megy külföldre... lődd be a határt, mert a "gazdag" elég tág fogalom. A bangladesi hajléktalanokhoz képest egy gyári munkás itt is gazdag.


3. Az, hogy "jobb élmények legyenek" nem indok. Valami jobbat találj ki, mert egyébként mindenki aranyásónak fog hívni.


Több nem jut eszembe, ha később mégis, még írok, de ezekre addig is válaszolj pls


16/L

2018. jún. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen villa az jó ha van vagy akár egy yacht is
2018. jún. 26. 10:59
 10/19 Krúdy Gyula ***** válasza:
91%

Oks.. now I see.


Do not feed the troll.

2018. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!