Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet gazdag lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet gazdag lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy minden egót félretéve sokan momdták már hogy nagyon helyes vagyok, viccesnek tart mindenki, megértő és segítőkész vagyok de szeretnék egy olyan lányt akinek sok pénze van és így jobb élményekben lehetne részünk együtt

16F



#gazdag #drága #élmény #csaj #pénz #srác #programok #neü vagyok csoró az átlagnál így is jobban élek szerencsére de azért szeretnék egy ferrarit
2018. jún. 24. 23:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nyujts olyat amire szukseguk van... ;)
2018. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
Kamu
2018. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Te jó ég, szánalom megtestesülve. xD
2018. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
79%
Te legalább gazdag vagy? Vagy csak egy gold digger ahogy manapság hívják. Ha meg nem vagy gazdag ne más pénzén akarj feljebb kerülni
2018. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Először is minden bizonnyal a szülei a gazdagok a lánynak.

A szülők felől próbálkozz

Amúgy kiszolgáltatott leszel ám közöttük ha sikerül találni!

2018. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%
Mekkora szánalom édes Istenem... Legyen gazdag, de nem is csak simán jómódú, hanem minimum luxusjachtja legyen... Tudod, akik ennyire gazdagok, azok ezernyi FÉRFI, nem mellesleg hasonló vagyoni helyzetűek közül választanak maguknak, nem ilyen nyálgépeket, akik csak mások pénzén akarnak élősködni. Ilyen mentalitással még az átlagos vagyoni helyzetű lányoknak sem fogsz kelleni, nem hogy a felső tízezernek. Nagyon meg fogod szívni ezzel a mentalitással az életben, inkább szállj le a földre, és adj hálát azért amid van. A lányokkal meg ne a pénzükért ismerkedj, az fordított esetben is visszataszító (ha csaj nyomul valakire a pénze miatt), de férfiként meg egyenesen szánalmas és nevetséges. Inkább a belső értékeik, a személyiségük, a szépségük miatt.
2018. jún. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
80%
Nekem undorító egy ilyen pasi. Mégis hogyan gondolod, hogy a mások pénzéből akarsz jól élni? Ha nem tudsz magadnak egzisztenciát teremteni akkor érd be azzal ami jutott
2018. jún. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
25%
Hat en a felso tizezerben tuti benne vagyok, de nem ertem, miert lenne jo neked gazdag lany 16L
2018. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Jófej meg aranyos meg segítőkész??? Te???? Attól, hogy gazdag, attól még ugynaolyan p*nával rendelkezik... te nagyon te!!
2018. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!