Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok számára közömbös?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok számára közömbös?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy csajjal aki szerintem tök aranyos meg minden, nem mondanám, hogy annyira tetszik, inkább csak gyakorlok rajta csajozni.


kb. heti egyszer ráirok, hogy mizu, hogy vagy szóval érdeklődök iránta, de ő neki eszébe se jut vissza kérdezni, h velem mi van..

meg mondom neki, hogy valamikor kéne talizni ő mondja jaja...


Egyszer mikor mentem haza, ott ültek a padon(nem ismertem fel őket) a barátnőivel akiket én is ismerek. Aztán utánam futott az egyikük és kért cigit meg mondta, hogy ezzel meg azzal van, mondtam, hogy nincs nálam de, ha oda jönnek az ablakom alá akkor dobok ki, aztán kidobtam 3 szálat és az a csaj akiről szó van (Most legyen a neve Duci) Mondtam, hogy a Duciét megnyaltam és ők nevettek. (Nem nyaltam meg amugy csak vicceltem). Aztán rám irt a Duci, hogy köszöni <3.



Mivel tudnám megtörni a csajt, hogy ne legyek neki közömbös? Tanácstalan vagyok.


Köszi



2018. jún. 26. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Hogyha nem tetszik, ne hülyítsd. Mi az hogy "csak gyakorlok rajta csajozni" -_-"
2018. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyen a neve " Duci ".....

Egy igazi F A SZ vagy fiam....

Nem való neked a csaj , és cigit adsz neki ???? Hány évesek ? ....

2018. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Miért akarod elérni, hogy ne legyen irántad közömbös, ha téged se érdekel? Remélem, hogy semmivel nm fogod elérni, mert ez nagyon gáz.
2018. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jó de tetszik, meg eltudnék vele képzelni egy közös jövőt, csak egy másik csajba szerelmes vagyok.


A Duci az onnan jött, hogy a népszerű tékmákba az volt az első szó xd

2018. jún. 26. 14:47
 5/10 A kérdező kommentje:
Igy már érthetőbb a dolog?
2018. jún. 26. 14:48
 6/10 anonim válasza:
100%
Ez így még rosszabb. Kicsit olyan, hogyha nincs ló, akkor jó a szamár is elv alapján működnél. Ha szerelmes vagy egy másik lányba, akkor inkább őt próbáld meghódítani. Ha ennek van vmilyen akadálya, akkor pedig először felejtsd el és utána keress másik lányt.
2018. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom elfelejteni
2018. jún. 26. 15:01
 8/10 A kérdező kommentje:
Na kioffolt lehet orulni
2018. jún. 26. 22:06
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Jajj kérdező, annyira pici vagy még, egy kisfiú. Óvoda középső csoport maximum. Ne csajozz kérlek, idd meg a kakaót, amit anyuci csinált, nézd meg az esti mesét, moss fogat és szundi. Ha nem érzed, hogy mennyi szánalmasan dedós dolgot halmoztál fel a kérdésedben, akkor nem érdemelsz meg egy lányt sem, érzelmi intelligencia semmi. Várj még pár évet. U.i: "gyakorolok rajta csajozni", szegény lány, beszarás. :)
2018. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ok, szevasz.
2018. jún. 27. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!