Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy fiú, aki oda-odapillan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki oda-odapillantgat felém. Ez akkor most azt jelenti, hogy nem vagyok közömbös a számára, vagy csak észrevette, hogy sokat nézem, és azon gondolkozik, hogy miért?

Figyelt kérdés
Félek, hogy megtudja, hogy tetszik nekem :( próbáltam nem túl feltűnő lenni, de nem nagyon ment :/ Hogyan derítsem ki, hogy azért néz, mert furcsának találja, hogy ennyit nézem, vagy tetszek neki?
2016. dec. 9. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Vags
2016. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsiha nem érthető :D
2016. dec. 9. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tikkel a szeme. :D Oké, komolyan nem hiszem h gondolkodás közben ide oda pillantgatna. Inkább az előző opció :) sok sikert :)
2016. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem észrevette hogy nézed, de attól nincs kizárva hogy neki is bejössz. Sajnos ki kell várni az ilyen "lassú" folyamatokat, de minden így kezdődik :).
2016. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy járok én is mindig egy lánnyal :D

Nekem például nagyon tetszik de csak lopva merem nézni vagy a periferikus latasommal figyelni.

Pont ezen gondolkodtam en is most, hogy tetszek neki vajon es azért néz néha ram vagy észrevette, hogy figyelem.

2016. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Énis ezt csinálom egy csajnál, lehet, hogy ő nem is gondolná mennyire tetszik nekem, szerintem én is bejövök neki csak félénk vagyok, megszólítani.
2016. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szólítsd meg mert szerintem ebböl a helyzetböl úgy jöhetsz ki a legrosszabbul, hogy barátok lesztek.
2016. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!