Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találkozhatnék ilyen fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkozhatnék ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam aki egszerre gyengéd de eléggé perverz is és lehet vele hülyülni. Szereti a zenét (mármint hogy hangszeren is játszik) és nem csak a külső számít neki.


Eddig akár hogy keresgéltem mindig 1 mac 2 volt igaz az illetőre.


Hol találkozhatnék ilyen fiúkkal?


2018. júl. 18. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok :D

De biztos sokan vagyunk még :)

2018. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hangszeres feltételen kívül mindegyik igaz rám, szóval, ha gondolod, akkor írhatsz :)


17/F

2018. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen gitár/ dobos/ stb fiúban gondolkodsz: szórakozóhelyeken-koncert.

Ha inkább ilyen zongora/ hegedű: valami zeneszakkör vagy klub. Ezt nem tudom pontosan és belölük kevésbé nézem ki a perverzíót. Inkább gyengéd és romantikus alkatok.

Én haver által ismertem meg egy magyar “együttes” tagjait. Minden hétvégén kocsmáztak, szórakozóhelyekre jártak. Tipikus rocker külsejük volt. Úgy vettem érszre aki rockot hallgat valamilyen hangszeren próbálkozik is, persze nem mindenkire igaz, de nekem hozzájuk volt szerencsém.

2018. júl. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 hangszeren játszom ( citera, zongora/szintetizátor, gitár/basszusgitár). A külső nem is tudom mennyire fontos nekem, természetesen szeretem a szép leányzókat, de az attól függ milyen a személyisége. Ha olyan, ami le vesz a lábamról, talán a külső csak 2.helyen végez.

A gyengédség is igaz lehet rám XD.

A perverzió napjainkban szinte természetes téma SAJNOS, de nem vetem meg. Annyira nem vagyok prüd, sőt, néha kell is az ilyen.

Félreértés ne essék én csak leírtam magamat XD bár nem ez volt a kérés/kérdés.

Vannak ilyen srácok még a világon biztosan. Ne aggódj! Aki keres az talál!!!

Esetleg koncertekre járhatsz, ahol sok zene kedvelő ember van és biztosan akad köztük, aki tud játszani hangszeren is.

Én amondó vagyok, hogy aki játszik egy hangszeren az olyan rossz ember nem lehet :D

Sok sikert!!! ;D

16F

2018. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is játszom jópár hangszeren, 3-4, zenesuli miatt muszáj... szóval a művészeti iskolákban keresgélj.
2018. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!