Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miről beszéljek egy fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek egy fiúval?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki régóta tetszik, par nap múlva rairnék. Suliban nem igazan szoktunk beszelni, szoval annyira nem ismerem. Konkrét ötletek?

18/L


2018. júl. 19. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen csak tudsz kezdeményezni egy beszélgetést... köszönsz neki, megkérded milyen volt a napja/hete, mennek-e nyaralni, volna-e kedve veled fagyizni/sétálni/.... meg ami jön magától.
2018. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, igen, tudom, de nem volt még kapcsolatom és nehezen nyílom meg fiúk elott.

Koszi a valaszt.

2018. júl. 19. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A nyar meg a legunalmasabb embereknek is eltelik valahogy, jo kezdo kerdesnek. Mit csinalt eddig, mit fog majd csinalni. Pl utazott e, vagy fesztivalozott e, vagy csak fog, stb.

De alapjaraton mindenki jobban preferalja a szemelyesebb kerdeseket, amik nem abbol allnak hogy "mit csinalsz most?" Vagy "miujsag?" Ugyhogy nyugodtan engedd el magad, s kerdezz tole olyanokat amik az o erdeklodesi korevel kapcsolatosak. Pl ha tudod hogy szereti az alternativ zene es dobol, akkor kerdezhetsz a dobbal kapcsolatban, vagy hogy megy e jo koncertre, stb stb.

Remelem tudtam segiteni :)

2018. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nagyon álltatok közel egymáshoz eddig, és nem sokat beszélgettetek, akkor szerintem először csak beszélgess vele, ne hívd el rögtön valahova.

(Egyébként érdekes, de én is pont ugyanebben a cipőben járok.)

2018. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, sokat segítettek. Megpróbálok majd természetes és laza lenni. :D
2018. júl. 19. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!