Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Milyen szóval jellemze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen szóval jellemzenétek engem?

Figyelt kérdés

- Barátnőm még nem volt, ezért tőletek kérnék segítséget..


Bal kezes, bal lábas, 16 éves, magasság: 175 cm , 50 kg, szemem kék, a hajam pedig barna és enyhén göndör.


Szeretek sportolni,edzeni és számítógépezni, kedvenc sport ágon a foci, és a kedvenc esport játékom a Counter Strike.

Szeretem tanulni a történelmet, és megismerni mi történik jelen pillanatban körülöttem (politika). A "Páwa" divat nem érdekel ez által a hajat rövidre vágatom, a ruháim több színűek. Mulatós zenéket imádom, de minden zenét meghallgatok. A barátaim mellet kiállok, és szeretem őket megismerni. Általában jó kedvem van, de társaságban érzem jó magam igazán. Nem teszek különbséget fehér és fekete ember között. Nem vagyok rámenős. Ismerősök előtt vissza fogott, idegenek előtt barátságos,aktív, és beszédes. Szerettek új dolgokat megismerni és tapasztalni is. Nem cigizek és nem iszok alkoholt (sört)..



2018. júl. 25. 00:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Aranyos! :)
2018. júl. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
62%
Vidéki.
2018. júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem szimpi lennél 😅
2018. júl. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Túl vékony
2018. júl. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
40%
Szimpatikus :)
2018. júl. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

50kg?


Egy Trabant motor többet nyom nálad...

2018. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elnézést, 50 kg-helyet 70kg úgy hogy naponta mennek az edzések..
2018. júl. 25. 11:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Na, jó, így hogy látom hogy kijavítottad már nem kezdek el az alultápláltságról papolni xD

Egyébként szimpatikus vagy így elsőre, főleg hogy ilyen sok (és leginkább sokatmondó) belső tulajdonságot írtál. Az arcodat látni kéne ahhoz, hogy el tudjam dönteni hogy jól nézel-e ki, de belsőre semmi baj nincs veled.:)

2018. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kis cuki
2018. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is balos vagyok!✌👍


Csak nekem furcsa hogy "rossz" tulajdonságokat nem írtál!

Úgy érem hogy mindenkinek van/vannak, így én is leírhatnék magamról minden jót és akkor elég sok embernek szimpatikus lennék!

Én nem akarlak megsérteni csak ezt így nem tartom igazságosnak!


Amúgy amiket leírtál azok alapján szerintem emberséges lehetsz!

Remélem nincs harag!

14/L

2018. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!