Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a lánynak?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves lány tetszik nekem. Nem ismerjük egymást, snapen ismerősök vagyunk és múltkor láttam egyik sztoryját amiben elég szép volt az arca. Mit kéne neki írnom h ne legyek túl nyomulós, de érezze h tetszik nekem?(nem beszéltünk még online se meg élőben se)

17F



2018. aug. 1. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is megkéne tudnod, hogy szingli e. Köszönj rá és kérdezd meg, hogy szabad e a pálya.
2018. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én anno nem nagyon kerteltem a barátnőmnek, csak simán leírtam hogy szimpatikusnak találtam és szeretném kicsit jobban megismerni ha ő is benne van. Nem hátrány ha valahol láthat rólad képeket, mert teljesen ismeretlenül úgy hogy még egy képet se látott szinte biztos hogy nem fog belemenni, vagy nem is válaszol. Sok sikert!
2018. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!