Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy írják rá egy fiúra, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írják rá egy fiúra, aki az insta képei alapján tetszik?

Figyelt kérdés
Tudom furán hangzik, de nagyon kedves fiúnak néz ki a képei alapján. Itt lakik a szomszéd városban, szóval még nem találkoztunk előben. Az egyik barátnőm fiú barátjának a barátka onnan ismeri, ő mutatta meg a másik barátnőmnek aki rá is írt, de kihalt a beszélgetés és instagrammon sem követte vissza. Nem bunkóság, hogy én is bekövettem? (nagy örömömre vissza is követett 😇) Rá szeretnék írni egy kis ídő múlva, de mit írjak neki? Ez nem ciki?
2018. aug. 5. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Valószínű ő is kinézet alapján keres párt és a végét el sem kell mondanom...
2018. aug. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha valakit instagrammon ismersz meg, akkor ne számíts vele túl komoly kapcsolatra. Másik dolog pedig az, hogy ha ráírsz ott instán, akkor két út van onnan: Visszaír neked, beszélgettek, lefekszel vele és otthagy vagy nem fekszel le vele és nem lesz utána már semmi, beszélni sem fogtok. A másik dolog az, hogy ráírsz és nem ír vissza, még lehet, hogy le is tilt.

Összegezve: Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor rá se írj. Ha csak szexet akarsz, akkor írj rá és vagy visszaír vagy nem, lesz, ami lesz.

17/F

2018. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem írok rá instagrammon, nem szeretnék lefeküdni egyenlőre senkivel sem.

Esetleg, ha facebook-on írnék neki? Vagy az is "gázos"?

Köszi a tanácsokat, ment a zöld kéz! :D

2018. aug. 6. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.

Szerintem így Instán vagy Facen úgy fér bele a dolog, ha esetleg egymás képei alá írtok(előbb a srác) és utána elkezdtek beszélgetni(a srác ír először). Az olyan izé, amikor a lány kezdeményez. De hogyha annyira tetszik és látsz benne fantáziát akkor írj, csak ne csinálj hülyét magadból. ;)

2018. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hülyét semmiképp sem szeretnék magamból csinálni, csak manapság a baráti körömből is sok lány kezdeményez és így alakult ki egy csomó komolynak mondható kapcsolat, és gondoltam egy próbát megér! :)
2018. aug. 6. 21:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, semmit sem veszíthetsz😁 ha elkezdtek ismerkedni bármi lehet belőle és egyaltalan nem gaz ha egy lány kezdeményez, én is “sikerrel” jartam☺️ Legyél bátor és kezdj egy laza “szia”val aztán pedig tok alap kerdesekkel😇ha kellenek tanácsok írj privátba nyugodtan❤️
2018. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!