Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönne egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés
Igen, rólam van szó. 188 cm magas vagyok, de van rajtam néhány kg felesleg, most 90 kg vagyok. Barna "beletúrós" hajam van, zöldes szemem, állítólag szép. Az arcomom az orrom az, amivel nem vagyok elégedett, szerintem kicsit nagy, de még soha nem említették. Ugye mondtam hogy egy kis súlyfelesleg van rajtam, ezért nincs kidolgozott testem, de azért viszonylag erős vagyok. Péniszméretet nem írok, ha valakit érdekel, írjon privátban :D. Belső... Kedves vagyok és udvarias, különösen a csajokkal. Érdekes, abszurd humorom van, vagy nagyon szeretik, vagy egyáltalán nem vevők rá, de inkább az első jellemző. Értelmes és intelligens vagyok, viszont picit lusta :D, de azért segítőkész, otthon és a suliban osztálytársaknak is segítek, amit tudok. Nem feltétlenül tekerésesnek szánom, csak érdekel, mások mit gondolnak rólam :) 16/F

2018. aug. 5. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked túrós a hajad akkor sürgősen mosd meg😂 mi az a "tekerésesnek szánom?" Ez valami szleng? Tiszta lil vagy gucsi geng meg minden tuti találsz valami fullos bigét te$$


Inkább aludj rá egyet és tanulj a pótvizsgára😉

2018. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Te jó ég😂 Én sem magamtól vettem, mástól hallottam így, máshogy nem tudtam megfogalmazni... és képzeld, szerintem engem jobban idegesítenek ezek a divatos szlengek, zenék, ruhák, videók, minden ami felkapott. Az osztályomat is alig bírom ki szünetekben, mert rájuk jellemzők ezek a dolgok, mindig kimegyek a teremből. Ja... egyenként 5-ös tanuló vagyok Sopron egyik legjobb gimijében, ahova első helyen vettek fel... nem dicsekvésnek írom, csak idegesít, hogy sztereotipizálsz, és utálom, amikor a mai undorító "ideállal" azonosítanak. :)
2018. aug. 5. 17:05
 3/11 A kérdező kommentje:
Basszus, most látom... hülye autocorrect😂 a tekerés az társkeresés akar lenni, bocsi
2018. aug. 5. 17:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos bejössz a lányoknak.
2018. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorikérdéseken érdekes módon mindenki kitűnő, jó tanuló, nem eljárós, nem iszik alkoholt, nem cigizik, stb... egyébként pedig az ilyen kérdéseknek semmi értelme. Úgyis lesz majd valaki, akinek te fogsz kelleni, nem kell ezen izgulni.
2018. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért ilyen hihetetlen... én tényleg ilyen vagyok. Ennyire ritka lenne manapság az ilyesmi?
2018. aug. 5. 23:19
 7/11 anonim válasza:

Sajnos igen, elég ritka manapság az ilyen ember (legalábbis errefelé) :/


Én se szoktam eljárni cigizni, inni, meg hasonlóságokat csinálni, de ritkán hiszik el.

2018. aug. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva engem pl a bulizás kicsit sem vonz. Rühellem az ottani zenét, nem szeretem a sok embert kis helyen, nem szeretem a hangzavart, és még sorolhatnám... valószínűleg inkább az a haverokkal összeülős, sörözgetős típus leszek, de nem tudom elképzelni, hogy bármikor is berúgjak, mert nem látom értelmét. Így vagyok a cigivel is, egyáltalán nincs kisértés, hogy kipróbáljam.
2018. aug. 6. 00:14
 9/11 anonim ***** válasza:

Aztakutyamindenit.

Nem jutok szóhoz. Őszintén jópont, hogy legalább tudsz helyesen írni. Tetszik ;)

Azt viszont nem tudom eldönteni hogy a legérdekesebb részt... A falloszméretes részt vajon az intelligencia vagy netán a humor fogalomkörbe kategorizálod.

Mellesleg az "érdekel mások mit gondolnak rólam" mondatod mellett sem tudok szemet hunyni ha már az intelligens szót használtad.

Nem akadékoskodni akarok vagy rosszmájú lenni, csak ezek a dolgok megakadtak licsiny elmém szűk bugyraiban. :)

2018. aug. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 a nemiszerves dolog inkább poén volt, azt pedig nem mondtam hogy érdekel, hogy mit gondolnak rólam mások, csak azt, hogy nem akarok olyan lenni mint a többség
2018. aug. 6. 03:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!