Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk ti, hogy csajoztatok be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti, hogy csajoztatok be vagy szedtetek fel csajt mondjuk 1 éjszakára?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, nem vagyok csúnya, jó testalkatom van és barom se vagyok. Igaz önbizalom hiányom az van és nem is tetszik minden lány, de még sincs sikerem, bár ahhoz próbálkozni kellene, de hol?


Jól jönne pár tanács, mert például azt elképzelni se tudom, hogy valakivel, hogy lehetne alkalmi kapcsolatom, de egy barátnő is jól tudna esni.



2018. aug. 7. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan esetem, hogy neten összeismerkedtem egy csajjal, randzitunk, az lett belőle, hogy nálama aludt, de aztán több randi már nem lett. Hát így alakult.
2018. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ne add fel, próbálkozz, hiszen nem vagy egyedül:')
2018. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
15%

Ismered a mondást: csak akkor lehet Katát táncba vinni, ha ő is akarja.


Engem egyszer úgy szedtek fel (ami nem helyes kifejezés, mert én is akartam, tehát nem kellett nagyon pedálozni a fiúnak, erőlködni, hogy felszedjen), hogy a barátommal éreztem, hogy talán szétmegyünk, lazulóban vannak a dolgok, elég valószínű, hogy meg is csal, csalódott voltam, elkeseredett, és vissza akartam fizetni neki, nem mondtam el neki a megcsalást, de úgy éreztem, hogy így is törlesztek neki azzal, hogy megcsalom, ha valójában nincs róla tudomása. Szóval egy munkahelyi kiruccanáson szexeltem egy jóképű kollégával. Ennyi. Nem volt orgazmusom, tehát nem is élveztem különösebben, de úgy gondoltam, ha úgyis szétmegyünk előbb-utóbb az ígéretei ellenére, akkor olyan mindegy. Legalább, ha majd ténylegesen szakításra kerül sor, az lesz bennem, hogy nem csak ő alázott meg a hamis ígéreteivel, hanem én is őt.

2018. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
#3: Attól,hogy a barátod megcsalt, még nem leszel kevésbé pitsa. :)
2018. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy megcsalt.
2018. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
3-as már bocs, de ez szánalmas. Ásd el magad.
2018. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%
Ne ítélkezz, előző! Egyszer volt ilyen életemben, ennek is már 15 éve. Én nem értem, mi szánalmas van benne. Köztudott, hogy a nők akkor kúrnak félre, ha nem foglalkoznak velük. Ha csalódniuk kell a párjukban, a hamis ígérgetéseik miatt például. Ha átverik őket, mint engem is. Megmondtam neki különben, miután szakítottunk, nem azonnal, valamivel később, mert egy ideig időnként találkoztunk, de nem szex céljából. És rosszul esett neki, láttam rajta, hogy bántotta. Ez pedig nekem nagyon jól esett. Elégtétel volt. Megérdemelte a sok hazugsága miatt.
2018. aug. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
Jó látni, hogy milyen ostoba vagy :D Ezért nincs csajod.
2018. aug. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Lehet :D De az is biztos, hogy nekem nem lenne célom félrekúrni még ha meg is csalt a párom! Nagyon az alja.
2018. aug. 8. 10:52
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
To nagyon kis tapasztalatlanok vagytok, ha ilyesmin egyaltalan meglepodtok. Majd ha kikerultok a valo eletbe, megtudjatok milyen a vilag. Ettol sokkal durvabb sztoriknak lesztek szem- es fultanui.
2018. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!