Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok arról, hogy a férfi a cserélhető nem és gyakorlatilag nálatok van a "fegyver" ami az "erősebbik" nemmé tesz?

Figyelt kérdés

Ez gondoltatott el ezen

https://www.youtube.com/watch?v=dCwZxJtCjyA


Lehet, hogy srácként, még ha átlagosan jóképű az ember, kap pár szemet, elvétve megnézik, esetleg kapcsolat is összejön, (ha jó a szociális élete), de sosem fog akkora bőségben élni a másik nemmel való ismerkedési opciókat tekintve


Az egyetlen dolog amit tehet a srác, hogy növeli a státuszát, a szociális értékét, fizikumát míg egy csajnál ez abban merül ki, hogy nem eszi teli magát, és átlagosan jól néz ki


Ezt minden féle sértés és rosszándék nélküli, valós élet által inspirált kérdésnek szántam, mit gondoltok?



2018. aug. 8. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
na erre várom a hölgyek válaszát, hogy ők csak nem zabálják teli magukat, meg csak úgy szépek :D ez izgi lesz :D
2018. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Ennyire reménytelen a helyzet? Elméletek és videókba menekülsz? A te hibád, te miattad nincs senkid. Mindig te vagy a hibás és csak te javíthatsz rajta. Na ezen gondolkodj el ;)
2018. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tényleg... hogy én erre sose gondoltam!


Szóval akkor, tök feleslegesen edzek, feleslegesen ápolom a bőröm, feleslegesen festem be a lenövésem, a borotva se értem, minek kerül néha a kezembe... ja, a smink, a csinos ruha, a magassarkú meg úgy ingyen jön a házba. :D


Félreértés neessék, én szeretek edzeni meg a többit is, de akkor ezek szerint elég lenne annyi, hogy lefürdök ès megfésülködök, oszt már gyönyörű vagyok...? Köszi ez jól esik, de... Na ne röhögtess már! :D


25/N

2019. szept. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!