Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha valakit fejbe lőnek az...

Ha valakit fejbe lőnek az azonnal meghal?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki rosszra gondolna sem magamat sem mást nem akarok. Csak kíváncsi vagyok, hogy akivel megtörténik, az érez-e valamit vagy azonnal meghal?

2016. febr. 29. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha halálos a fejsérülése, akkor igen, azonnal hal meg.

Csak van, akinél nem sikerül eltalálni az agyat, és pld csak a szemét robbantja ki.

2016. febr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül azonnal, sőt olyan esetek is voltak, amikor az illető túlélte a fejlövést (na jó, azért ez nem túl sűrűn fordul elő). Viszont egy fejlövés ha nem halálos, többnyire olyan sokkot okoz, hogy percekig nem igazán érez semmit az illető, igazából azzal se nagyon van tisztában, hogy hol is van, hogy került oda és mit is csinál tulajdonképpen. Már csak azért is, mert a becsapódás ereje komoly agyrázkódást is okoz egyben (mintha egy lapátnyéllel vágnának kupán). Ezért gyakori az eszméletvesztés is ilyen esetekben.
2016. febr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Ne lőd magad fejbe mert nagyon fáj!
2016. febr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Semmilyen okból nem tenném mert nincs is mivel meg nincs is miért. De te honnan tudod?
2016. febr. 29. 21:42
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hova ér a golyó.
2016. febr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Volt olyan, akin pózna ment át, és túlélte.

De teljesen megváltozott a személyisége.

Minden attól függ, hogy melyik agyterület esik ki.

2016. márc. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát figyelj... egy próbát megér ,nem?!
2016. márc. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fáj? Én annak idején azt tanultam, hogy az agyban nincs fájdalominger, például agyműtét közben sem éreznek fájdalmat. Ezt valaki hozzáértőbb- nem úgy értem, hogy akit lőttek már fejbe - megvilágosítaná?
2016. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Előző:

De előtte pár képletet átszakít a golyó mielőtt az agyhoz érne.

2016. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nem minden esetben pl. ha csúzlival, nerf pisztollyal, vizipisztollyal. De füg a távolságtol is.
2016. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!