Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok ilyen lányokat sehol?

Figyelt kérdés

Sok szép lányt látok nap mint nap de miután kicsit is rájövök vagy megismerem a belsötulajdonsagaikat egybol visszakozok ugyanis vagy rybancok vagy egyszerüen egy szemétdomb belülröl

Nekem fontos amelett hogy szép egy lány legyen vicces humoros, adjon magára,jol tarsasag legyen meg lehessen beszelni vele a dolgokat szeressen élni

17/f



2018. aug. 9. 16:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Emellet még sok belsö es kulso tulajdonsag de nem egy nagy elvaras egyik se csak példanak emeltem ki parat
2018. aug. 9. 16:15
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezek tényleg fontos tulajdonságok egy lánynál, viszont nagyon ritka megtalálni az ilyent. Nekem sem sikerült... ):

17/F

2018. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Fiukkal ugyanez a helyzet ezert csak idosebb pasikkal ismerkedem :)
2018. aug. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyszerre nem lehetsz piromániás és tűzoltó is.

Túl sokat vársz el!

2018. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Túl nagyok az elvárásaid, kivéve ha te extrán jóképű, humoros, izmos, okos, intelligens, művelt, sportos pasi vagy.
2018. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem anyi elvárásom van, hogy:

ne legyen ribi, hűséges legyen, okos, értelmes, foglalkozzon is velem ne csak úgy legyek, legyen önálló véleménye, és egy átlagos külső nekem bőven elég ha szép a mosolya, vagy a szeme

de ilyet se találok :D


neked még ha kell az, hogy szép legyen, ne legyen ribi, "szeressen élni" háth.. sok sikert barátom :D

2018. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ejnye ez a sok elvárás! Én már annak is örülök ha van p@ája de néha már úgy vagyok vele hogy az se baj ha fsza van.
2018. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%

Én szeretek élni,és vicces is vagyok 😂😂

13/L

2018. aug. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés, tesó. A lányok ilyenek. Az evolúció nekik csak szép testet adott már amelyiknek...
2018. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!