Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek rá írni egy lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek rá írni egy lányra se mit csináljak hogy legyen bátorságom?

Figyelt kérdés

2018. aug. 11. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj rá. Mi van akkor? Ne félj
2018. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3 liter sör tüskével megoldja a bátortalanságot
2018. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hidd el rosszabb lesz ha nem irsz ra😃 ma en is gondolkodtam hogy rairjak egy csajra, de vegul rairtam. Kiderult hogy van baratja, de legalabb megtudtam😃🙈
2018. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolj bele most mi lesz ha rairsz? Max ha barátja van lekoptat annyi lány van a világon aki megtetszik arra írj rá és dumalj vele nem veszítesz vele semmit.
2018. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Aztán irsz valakinek akkor az osszes barátnője meg a fél város tudni fogja és rajtad nevetnek majd
2018. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó : a normális lányok nem ilyenek :)
2018. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Burnit válasza:
Mond mitől félsz? rá írsz a lányra, legrosszabb estben elutasít, ha meg nem akkor minden képen mond meg neki szeretnél vele találkozni, de ha viszont elutasít, keres másik csajt, annyi van!! Nekem nincs veszteni valóm, fogd fel te is így, ne legyél nyuszi mert akkor nem mész sokra..
2018. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!