Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legyen bátorságom befesteni a...

Legyen bátorságom befesteni a hajam szürkére?

Figyelt kérdés
Hosszú, aranyszőke hajam van és már elképzeltem, hogy nyáron az egészet szürkére színezni! :D De egy csomó kérdésem lenne ezzel kapcsoltban. Szőkíteni egyáltalán nem akarom, szóval a nélkül befogja-e majd a hajam? Tudom szőkítve jobban látszana, de ez szóba se jöhet nálam. Ha megtenném melyik színező lenne erre a legalkalmasabb? Fodrásznál drágább lenne de hatásosabb? Annyira bizonytalan vagyok! :D Valaki győzzön meg vagy beszéljen le róla! Mindenre kíváncsi vagyok! Egy egyszerű kimosható színezőt szeretnék, hogy nyáron ne egy unalmas színű hajjal mászkáljak!

2016. márc. 29. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ne rondítsd el magadat...
2016. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaj csak szürkére ne!!!

A szürke haj úgy kiemeli a szem alatti karikákat,meg a kisebb ráncokat is.Barátnőm befestette a haját szürkére és a karikái miatt úgy nézett ki,mintha középkorú lenne.

Ő gázul nézett ki vele,de lehet neked jól állna. :)

2016. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úristen erre nem is gondoltam! :o köszi!! :D
2016. márc. 29. 18:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit :*
2016. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
őő ha rám halgac rózsaszin kék lila fekete:'D
2016. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ilyen színű a hajad? :DD
2016. márc. 29. 19:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szep a szurke haj,kepeken. Akarhany embert lattam eloben ilyen frizuraval,inkabb nagymamara hasonlitottak,mint 20 ev koruli lanyokra. En is vagytam egy ideig ilyen hajszinre,de szerintem ne vagj bele.
2016. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
43%
Nem ertrm, h ki ez a szurkr haj orulet, egyre tobb mindenkinek van,de szerintek igazan borzalmas..! Ejjel-Nappal bpbe is pl a Lizanak szurkere van festve a haja..
2016. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A színészek rendesen ki vannak festve kamerák előtt.De ha csak nem tervezel minden nap alapozót,korektort,meg mindenféle sminkcuccot az arcodra dobálni,akkor egy kis karika a szem alatt is elronthatja az összképet.
2016. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi ^^ nem használok semmi alapozót meg semmit az arcomra, a szemem alatt meg tényleg nem a legszebb szóval jó, hogy felnyitottátok a szemem!
2016. ápr. 3. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!