Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudhatom meg ha tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom meg ha tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác,pár évvel idősebb nálam,egy szórakozó helyen ismertem meg ott nem olyan sokat beszélgettünk de messengeren viszont szoktunk mostanában minden nap. Mar többször hivott hogy találkozhatnánk de én sosem értem rá mert dolgoztam sokáig és fáradt lettem volna. Nagyon kedves,aranyos,humoros velem a srác és bejön csak nem tudom hogy mutassam ki neki és nem tudom hogy ő viszonozna e...honnan tudhatnam meg hogy tetszek e neki?meg hogy lenne e esély arra hogy össze jojjunk?

Köszi előre a válaszokat!



2018. aug. 13. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha vele vagy, minden gondod megszűnik.. :) Máskor ha hív hogy akar veled találkozni, akkor vedd rá magad rossz dolog nem lehet.
2018. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!