Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek Budapesten vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek Budapesten vagy környékén "bolondos kinézetű" Fiúkák?

Figyelt kérdés

Rám rendszeresen azt hiszik hogy jelmezben vagyok.

AKÁRHOVA megyek bámulnak, beszólnak, egyebek.. (ezt a részét nem élvezem, de azt hordok amit szeretnék :p )

Van Budapest környékén olyan fiú (bár lány is jöhet, vagy egyéb) aki hasonló reakciókat vált ki az emberekből, csupán kinézete miatt?


L



2018. aug. 16. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Na erre kíváncsi vagyok, küldj pár képet a ruhákról, hadd lássam, mit hordasz.
2018. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mi időnkben az ilyet még punknak hívták...
2018. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hypebeast vagyok, sokszor megnéznek idősebbek, bár bohókásnak nem mondanám a kinézetem, de mindenkinek más a bohókás. Apám szerint egy idióta vagyok hogy ennyit költök, szerinte undorítoan kinéző ruhákra, barátnőmnek meg tetszik, szóval...Mondjuk legtöbbször irigységből szólnak be.
2018. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem a Punk az egyetlen "érdekes" stílus irányzat, és fogadok hogy akkor is volt már más.


1.: Nem küldök képet, mert meglehetősen primitíven fogalmaztad meg kérésed.

2018. aug. 16. 17:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, mire mondod azt, hogy bohókás. Lehet, hogy nekem is tetszene, inspirációt gyűjtök a saját stílusomhoz. Persze, nem muszáj, de azért érdekel.
2018. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem meg szoktak bámulni, elég sokféleképpen öltözködöm. Mondjuk most leginkább a heroin chic érdekel, ami nem túl extra. xD Amúgy elég kislányos a stílusom vagy punk, goth. Szóval keveredik bennem minden. :D 18/L
2018. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekelne, milyen ruhákat hordasz ami ilyen reakciókat vált ki
2018. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Nagyon érdekelne a stílusod kicsit konkrétabban, őszintén kíváncsivá tettél.

Úgy vélem a beszélgetés további alakulásának és a többi válaszolónak is segítene, ha néhány képet, amelyet úgy gondolsz, hogy érdemes Velünk megosztanod, kitennél ide.

Remélem elégedett vagy a kérés megfogalmazásával, és nem gázoltam bele ezzel túl mélyen a lelkivilágodba.

Várom a képeket!

2018. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!