Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hová vihetném a barátnőmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová vihetném a barátnőmet randizni Budapesten a Deák Ferenc tér környékén?

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szereti a macskákat, akkor Cat Café.

Ha szereti a nyüzsit, akkor karácsonyi vásár.

Ha szereti a kis vonatokat, akkor Miniversum

Ha szereti Budapestet (és nincs jeges szél), akkor a Bazilika kilátója.

Ha sok pénzed van, akkor Hacsapuri étterem.

Ha semmi pénzed nincs, akkor Duna part.

Ha bírja a hideget, akkor Gelarto Rosa - Ice Cream shop a Bazilika mellett.

Ha nem vagy kreatív, akkor KFC, BK, MC

Ha még mindig van pénzed és le akarod nyűgözni, akkor elmetróztok/sétáltok a Párisi nagyáruház Lotz termébe. (1000HUF egy kapucsínó és a lány a plafont fogja bámulni, nem téged)

Ha rengeteg pénzed van, akkor Gerbeaud, de szerintem a Párizsi áruház áll leesősebb.

2016. dec. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem vagyok pesti, de én itt komlón csak ugy elvittem sétálni, a lehető legjobban sikerult. Ettünk egy hambit utána tokre zavarbajottem minden hulyeseget mondtam aztán megfogta a kezemet m8nd2-t aztán belezéztem a 2 gyonyoru szemebe a hópelyhek ott voltak a gyonyoru haján és megcsokoltam. Kirázott a hideg elso csokom volt legszebb pillanat eletembe.


sztem csak menj el vele valamerre hülyuljetek nevetgéljetek kerdezd meg h eges/szomjas-e ésakk elmentek valamerre

2016. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!