Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, van akinek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van akinek bejönnek a nagyon kövér lányok?

Figyelt kérdés

Ha egy lány 164 centihez közel 80 kiló, az mindenkinek kiábrándítóan sok ismerkedéskor, vagy van akinek tetszik?


Az a baj, hogy amúgy is kövér voltam, de most nyáron teljesen elszaladt velem a ló, és nagyon meghíztam.


17/L



2018. aug. 17. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy ez hihetetlen, de egy jó személyiséggel nem számít. Legalábbis vannak olyan srácok mint én akiknek nem. Főleg meg ha szép arcod van akkor végképp :)

Amúgy kép nélkül nem lehet megmondani teljesen, lehet nem is vagy olyan kövér. 21/F

2018. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Nekem bejönnek a kövér lányok, a NAGYON kövérek is ('rekord' idáig 150kg - vagyis a legnagyobb, akivel ágyba bújtam :D), viszont Te nem hangzol annak. 164/80 az inkább egy kicsit duci, molett kategória. Azért szívesen megnéznélek férfi szemmel, és ha csinos vagy, megismernélek :)

Üdv,

26/F

2018. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem sértésből de ez már nem normális. Ez az egészégedre is káros, Én 179cm vagyok és 55kg és nem kellek senkinek sem..
2018. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

E betűvel kezdődik a neved? :)

Szerintem annak, aki beléd szeret azért, amilyen vagy, nem ez fog számítani.

2018. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Kettes, NORMAAALIIIS? Molett? Rám mondják hogy kövér vagyok.. 160 centi, 59 kg, és izmos is vagyok..
2018. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te láttál már nagyon kövér embert? Ne legyél nevetséges, mert ilyen paraméterekkel te biztosan nem vagy nagyon kövér. Ha jók az arányok még akár kimondottan csinos is lehetsz. Persze 80 kiló semmi esetre sem kevés, de azért a nagyon kövér erős túlzás.
2018. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a kedvencem a kicsit ducibb, molettebb alkat. Te szerintem pont ebbe a kategoriaba tartozol, ugyhogy igen, valoszinuleg tetszene az alkakod. De ahogyan az elottem valaszolok is mondtak, kep nelkul nem lehet megmondani

17/f

2018. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
55kg, 157cm, rám mondják sajnos h lekéne adnom pár kilót:(
2018. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Ezekkel számokkal nagyon dögös lehetsz 18/f
2018. aug. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
55%
Szia küldesz magadról képet nem muszáj benne lennie az arcodnak ha nem akarod és el mondom a véleményem mert így nehéz
2018. aug. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!