Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövérebb/duci lányok! Bejönnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövérebb/duci lányok! Bejönnek a vékony fiúk vagy a sportos alkatúak?

Figyelt kérdés

2018. jún. 8. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

158 cm vagyok és 80 kg, de arányosan oszlik el. Egész csinosnak tartom magam. Nekem nem igazán jönnek be a vékonyabb srácok, úgy érzem osszetorom őket :DD de persze nem kizáró ok. Voltam már nagyon vékony férfival is. Nem minden a külső , ha valakinek megfog a belsője, nem zavar egyáltalán,hogy vékony. Sportos állattal nincs Emmi problémám,csak ne legyen nagyon nagyon izmos.

21/N

2018. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Duci lányként mondom, hogy:be. De azért van egy határ a vékonyság terén. Igazából jobban szeretem, ha pl. izmosabb a srác, bár lényegtelen. Mostani kiszemeltem teljesen más. :D
2018. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már egy ideje elkezdtem edzeni, de valahogy már régebb óta is érdekeltek a ducibb lányok:)

És nemtudom mennyire lenne fura, hogy egy izmosabb srác egy ducibb csajjal.

Ha sikerül egy ilyen lánnyal összejönnöm, akkor nem szeretném hogy azt hidje hogy nem tartom szépnek, mert van pár ilyen ducibb lány akiket ismerek és ők eléggé önbizalom hiányosak.

Szerintem nem minden a külső:D

2018. jún. 9. 00:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a teltebb lanyok jonnek be,annak ellenere hogy eleg vekony vagyok.szoval udv a klubban :D 20/f
2018. jún. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező! Egyáltalán nem fura ducibb lány izmosabb sráccal! Azzal legyel akivel jól érzed magad, és vonzónak is találod. Be érdekeljen a külvilág... :)

Önbizalom hiányt meg úgy tudod kiküszöbölni,ha érzékelteted,hogy neked igen is tetszik, elfogadod és vonzodsz hozzá. Ez idobe telik,de kialakul.

Első válaszoló voltam.

És nem izmos állat, hanem alkat.. fuck autocorrect :D

2018. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én meg pont fordítva vagyok mackós alkattal odáig vagyok a duci lányokért csak sajna ők nincsenek oda értem,szóval ha majd fogyok kicsit feltetszem én is ezt a kérdést és talán lesz valami hehe

22f

2018. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Persze, nagyon is :))
2018. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!