Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent a következő dolog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a következő dolog?

Figyelt kérdés
Voltunk buliba. Táncoltam egy lánnyal összesimulva. Aztán elkezdi, hogy pisilni kell. Haverom szerint ez azt jelenti, hogy feküdjek le a csajjal. De ez szerintem hülyeség. Aztán a csaj nem jött utána már táncolni. Vélemény?

2018. aug. 20. 05:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nedves lett a bugyija, vagy éppen megjött neki. Izgalomtól is lehet. Az pedig hogy arra utalna hogy dugni akar nem igaz. Azt más jelekből fogod tudni.
2018. aug. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha leakart vólna veled feküdni akkor a szemedbe megmondja vagy halkan megsúgta volna a füledbe.
2018. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ha nem ment vissza tálcolni, akkor egyértelmű hogy nem érdekled. A pisilés csak egy álca volt a menekülésre.
2018. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Túl sok voltál neki és lerázott. :D Dolgozd fel.
2018. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem csak azért nem jött vissza táncolni, mert míg távol volt más nővel táncoltam. Lehet nem tetszett neki. Előfordulhat, hogy én gondolom rosszul. Kérdezem én, ha csak menekülni próbált, akkor miért húzta a kezem a puncijára?
2018. aug. 25. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!