Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokáig tart míg visszaír, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokáig tart míg visszaír, és keveset?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel beszéltem egy kicsit élőben. Bejelöltem, visszajelölt, de most meg keveset ír vissza és alig-alig, mintha nem érdekelném. Hagyjam a fenébe? Vagy folytassam?

2018. aug. 21. 14:40
 1/7 zeus a kutya válasza:
Bízz az érzéseidben.
2018. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondoltál hogy dolga van? Pl en is online vagyok 0-24ben megis sokszor nem irok vissza orakig mert epp dolgom van
2018. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy elfoglalt egy kicsit, nem akarnál vele élőben beszélni? Lehet ő is ezt jobban preferálja..
2018. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd, ha akarna valamit rádírna, így meg csak kullogsz utana.
2018. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kérdez semmit, mindig csak válaszol. Hagyom a francba.
2018. aug. 21. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem kérdez akkor hagyd a francba hiszen nem érdeklődik irántad, vagy annyira buta hogy kérdezni sem tud csak parancsolni.

Vannak ilyenek amúgy sajnos.

2018. aug. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom ha nem tetszik valaki és nem akarok vele beszélni, nem visszaírni meg bunkóság, hagyd azt a lányt inkább 18/l
2018. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!