Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek tetszene egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszene egy ilyen fiú? 18F

Figyelt kérdés
Két oldalt felnyírt hajú, fülbevalós, barna szemű. Érzékeny, törődő, segítőkész, kicsit felénk.

2018. aug. 22. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén a fülbevalót meg hagynám a lányoknak! Nekem nem jönnek be a fulbevalos fiúk. Am nem írtál le mindent (pl spotolsze valamit stb) szóval így most annyira nem tudom megválaszolni srry💁🏻
2018. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán, de ez nem túl sok. :D 18/L
2018. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, jobb szeretem a határozott srácokat, nem, nem a bunkó parasztot, aki leszar, de azért ne legyen túl félénk. Én is elég rossz szociális képességekkel rendelkezem, szóval szerintem nem kompatibilis a személyiségemmel.
2018. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne, mondjuk attól függ, hogy mennyire érzékeny, ha nagyon akkor felejtős
2018. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem speciel nem jön be a fülbevaló egy fiún, de ez nem jelenti azt hogy másnak sem. (Meg a fülbevalót leszámítva szimpatikusnak tűnsz, de ennyi információból nehéz megállapítani hogy ki tetszik vagy ki nem.)

Egyébként szerintem ne feltétlenül az alapján ítéld meg magad, hogy mit mondanak rólad itt, a gyakorikérdéseken :D

2018. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Hát köszi a véleményedet. Mit szeretnél még tudni? Lenne kedved beszélgetni, ismerkedni? :)
2018. aug. 22. 21:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezten bejönne :)
2018. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy nem jön be az ilyesmi(kinézet), egyfajta félelemmel tölt el, nem bántásból, nyilván ízlések és pofonok....amúgy meg igazán a belső számít
2018. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!