Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz, ha fontos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha fontos nekem, hogy külsőre is tetszen az adott fiú?

Figyelt kérdés

Ez nagy elvárásnak számít? Nem tudom megfogalmazni, hogy ,,milyen'' legyen, mert minden ,,típusból'' van ami bejön és van ami nem, ez teljesen estenként tudom csak nézni, de egyszerűen fontos, hogy ne legyen ronda, hogy jól nézzen ki.

Egyszerűen tetszen külsőre és kész. Amikor ránézek ÉN azt gondoljam, hogy na igen, ő jóképű, vonzó...

Ez most ilyen ,,túl nagy elvárás''?

Mert nyilván a belső fontosabb számomra és a belső valamilyen szinten megszépíti a külsőt, de nekem nem elég, hogy belsőre passzoljunk, a barátaimmal is ,,passzolunk'' belsőre, én azt szeretném, ha tényleg tetszene külsőre is a srác, ha vonzódnék is hozzá...

Így sosem lesz senkim, mert túl nagyok az elvárásaim? Vagy ez rendben van? Vagy adjak lejjebb?


17/L



2018. aug. 23. 07:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha te is szép csaj vagy bomba alakkal semmi gond. Ha nem akkor tényleg adj lejjebb mert nagyot fogsz koppanni.
2018. aug. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván fontos a külső, mivel ez az első dolog amit úgy is fel tudsz mérni, hogy még nem is beszéltél vele. A belső tulajdonságok már csak az ismerkedési fázisban mutatkoznak meg. Erre mondják, hogy a külső meg fog, a belső meg tart. Szerintem ez nem nagy elvárás, aki azt mondja a külső nem számít az hazudik, ha megfigyeled a természetben is így működnek a dolgok, mindig a díszesebb, szebb hangú, egészségesebb, nagyobb szarvval, agancssal stb. rendelkező hímeket választják a nőstények, na ez az embereknél is így van, csak ugye itt be jött az is, hogy az emberek egy része a pénzre megy manapság (Tisztelet a kivételnek.), de ez már más tészta. Szóval ja ez alapvető dolog. Ez is valahol összefügg a faj fenttartással, mert ösztönösen azt keresik a nők akik a legjobb génkészlettel rendelkeznek mert így valószínűleg a gyerek is örökli ezek legalább egy részét. Bocs ha túlságosan belementem 😂, de ez így van.
2018. aug. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, igen az már más kérdés, hogy te a férfi oldalról nézve vagy-e olyan szinten mint a te általad keresett kategória, mert ha nem akkor nehéz lehet a kettőt összeegyeztetni. Ezt nem rosszindulatból írom.
2018. aug. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen értelemben veszed azt hogy fontos a külső. Mert pl a mai mentalitásommal én már inkább olyan lányt választok aki foglalkozik a testével (értsd azt hogy próbál egészségesen élni és ez nem feltétlen azt jelenti hogy legyen vékony,vagy hogy ne legyen rajta mit fogni.) Számomra is fontos a külső egyértelműen, mert hazudnék ha nem de azért nekem akkor is a belső tulajdonság az meg a szerelem ami nagyon megszépíti a lányt. 21/F
2018. aug. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Teljesen jól gondolkozol,nem értem, miért vagy ilyen bizonytalan.
2018. aug. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
külső -belső ... végül is egy emberről van szó. Az már egy analízis, hogy szétválasztod külsőre, belsőre. De a szerelem nem így működik, hogy laboratóriumban mérlegeljük az embert felboncolva. Vonzónak érzi a másikat az ember és beborítja a szerelem. Attól kezdve nem is úgy lát, mint a nem szerelmes - végtelenül gyönyörűnek és vonzónak találja szerelmét. Nem is lehet megérteni kívülről ezt: "mit eszik rajta? mit szeret benne? -kérdezik csodálkozva a kívülállók - hiszen ők csak azt látják, nem amerikai filmsztárok vannak ott - hanem egyszerű, esendő emberek.
2018. aug. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Én sosem hittem abban, hogy vannak olyan emberek, akiknek a külső egyáltalán nem számít meg azt mondják, hogy "a külső nem számít". A külső-belső egyaránt számít.

Nekem is fontos, hogy a férfi, aki a barátom (ez most csak elméleti dolog, nincs barátom), tetsszen nekem és vonzónak találjam külsőre is. De lehet rohadt helyes, hogyha egy bunkó paraszt, akkor nyilván nem fogok összejönni vele. Szóval a belső is számít, jobban, mint a külső, de azért a külső sem elhanyagolandó.

Volt már, hogy olyan férfibe szerettem bele, aki külsőre nem volt az ideálom, évekkel előtte nem is gondoltam, hogy valaha beleszeretek, de mégis megtörtént. Igen, neki elsősorban a személyiségébe szerettem bele, de aztán elkezdtem a külsejét is vonzóbbnak találni.

2018. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válasz nagyon is szépen körül írta hogy mennyire számít a belső. Tényleg tapasztalatból mondom hogy eszméletlenül megtudja szépíteni/vonzóvá tudja tenni a külsőt még hogyha az ember elsőre azt mondja hogy "annyira nem jön be neki" de minél jobban megismered,találkoztok..stb és ha a személyisége jó akkor megtetszhet az embernek. :)
2018. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ez csak azt jelenti, hogy legyen ápolt és hasonlók (ami jogos elvárás), vagy azt, hogy legyen izmos, kigyúrt szőke herceg.
2018. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ, nagyon jókat írtatok :)

Felmerült néhány kérdés, azokra válaszolok:


Nem vagyok ,,bombanő'' ilyen Ariana Grande értelemben... De jó az alakom, karcsú vagyok (mármint hogy nem betegesen vékony, de vékony), a mellem viszonylag nagyobb (talán nem D kosár, de azért rendben van... Asszem C kosár amúgy.) a csípőm lehetne szélesebb, de elvileg ,,jó a seggem''... Szóval az alakommal nincs különösebb gond, az arcom pedig mondjuk nem ilyen tipic modell arc, inkább furcsa picit, az a kategória, ami ha az érdekesebb arcra bukik valaki akkor nagyon tetszik az illetőnek, ha meg nem, akkor egyáltalán nem. Szóval nem vagyok ,,átlagos'' inkább megosztó az emberek között, hogy átlagon felüli vagy aluli, de a legtöbben szépnek mondanak igazából.


És nem a kigyúrt szőke herceg kell. A jól kinézésen azt értem, hogy az arca legyen 'szép'. Nem tudom fiúkra is mondják ezt, szóval legyen számomra jóképű, mert nyilván mindenkinek más tetszik, de hogy nekem bejöjjön az arca. Ehhez nem kell az, hogy egy filmszínész legyen, viszont nyilván az igen, hogy nekem valahol illeszkedjen az 'ízlésembe'. És nagyon elhízva ne legyen (nem az, hogy aki macisabb alkat és így néz ki jól, az nem jöhet) mert az ápolatlanság benyomását kelti számomra. Persze tetszik, ha egy bizonyos fokig, szálkásabban izmos, de ha szimplán vékony és ez áll jól neki, akkor tökéletes.

Ezért mondtam, hogy minden típusból bejöhet vagy nem, de fontosnak tartom, hogy én ne lássam csúnyának.


És igazatok van, nyilván a személyisége is alakítja a dolgot, de van olyan ismerősöm, aki belsőre baromi jófej, aranyos, teljesen passzolnánk, de egyszerűen nem tudok rá úgy nézni. (Pedig nem bűn ronda, csak nekem nem tetszik.) Ezért kérdeztem, hogy túl nagyok-e az elvárásaim...


Remélem mindent tisztáztam, mégegyszer köszönöm az eddigi válaszokat!

2018. aug. 23. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!