Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A jövőmet alapozzam, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jövőmet alapozzam, vagy élvezzem tizenéves éveimet? Barátnőt szerezni jövő orientált üzzemódban hogy kell? 17/F Szerintem sokunk számára fontos téma.

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, ( első sorban a kicsit idősebbekhez/tapasztaltabbakhoz) hogy mit tennétek a helyembe?

17 éves vagyok, fiu. Jelenleg 11. Es vagyok, jol tanulok es szabadidőmbe testedzéssel foglalkozom...

A tanulás és a sport rengeteg időmet felemészti, gyakorlatilag ebből a két dologból áll a napom...

A sok tanulásnak köszönhetően oszt. 1. Vagyok, csak 4es és 5ös lett a félévi bizonyítványomba. A sok edzésnek köszönhetően petig kezd egész jó testem lenni.

A problémám viszont az, hogy a minap megálltam egy pillanatra. Azt vettem észre hogy a tanulással és a sportal csak a jövőmet alapozom, ám a jelnben nem nagyon találom a helyem... Vígasztal, hogy ha tovább folytatom, akkor szép jövőm lesz, viszont most nem nagyon vagyok boldog.


Iskolában elvagyok, meg hülyéskesek a többiekkel, de utóbbi időben már oda sem szeretek bejárni. Az egyik lány barátomba beleszerettem és nem nagyon tudom kezelni a helyzetet, mert egy másik srác fűzi. Megtudtam hogy az a srác csak meg akarja dugni, de nem mondhatom el neki ( a lánynak) mert akkor azt fogják hinni hogy csak szart keverek... Szóval már bejárni is rossz érzés, mert szorongok kicsit... ( Fontos megjegyezni talán, hogy 2. Szeretek bele ebbe a lányba, de neki csak barát vagyok... )


Itthon csak a tanulás van meg a szüleim és testvéreim primitív veszekedései. Ha hazajövök csak az iskolán, a lányon és az edzésen jár az eszem... Egy kicsit sem érzem hogy a jelenben lennék, csupán most, hogy ezt a kérdést írom...


Sehol sem érzem magam igazán jól, csak az edzőterembe, mert addíg sem foglalkozom semmivel. Csak magammal és csak most...


Nos... Akkor a fő kérdésem az lenne, hogy ti mit tennétek a helyemben ? Jó az élet amit most csinálok ? Váltogtatásra szurol ? Végülis mindenem meg lesz késöbb, amire egy nő csak vágyhat. Jó állás, nyelvtudás, jogsi , kidolgozott test, udvariasság, magabiztosság... Viszont ez mind a jelenlegi fiatalságom kárára megy...


A csajjal kapcsolatos témában is elfogadok segítséget, mert az is csak egy teher... ( Kiszeretni a lányból nem tudok... vagyis még nem sikerült 1.5 év alatt... :( )


17/F



2018. febr. 3. 00:20
 1/6 Zoli780806 ***** válasza:
96%

Nem. Ha az lenne nyilván ezt a kérdést fel se tetted volna.


- a lányt felejtsd el, már összejött volna ennyi idő alatt

- tanulj, ne bízd el magad. Messze vagy még a "biztos" jövőtől

- az meg hogy egy nő vágyálma, hogy neked jó állásod, nylevtudásod.....nem is másolom be mert felidézni is kínos...szóval ebből is látszik, fingod nincs mi van.

2018. febr. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Éld az életed, barátnőd lesz majd 20 éves korod után is. Ha túl korán elköteleződsz, és nem éled ki magad, az se jó. Az ilyen fiatal tini kapcsolatok amúgy sem szoktak hosszú életűek lenni.
2018. febr. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !


Az első válasz kicsit sziven ütött, de örülök neki, ugyanis rávilágított hogy kicsit el vagyok szállva a realitások talajától.


Jöhetnek még keményebb kritikák is, ha érvelsz.


Minden kommentet " hasznos " -olom

2018. febr. 3. 09:16
 4/6 Singularity_amusing ***** válasza:
100%

Csináld azt amit szeretnél és ne azt amit elvárnak tőled. Ha te szeretsz osztályelsőnek lenni akkor csináld, tanulj. Ha viszont csak kényszerből csinálod akkor viszont változtass rajta, merj egy kicsit többet élni, csajozni, bulizni, hiszen csak egyszer vagy fiatal.Nem azt mondom, hogy ne tanulj semmit, mert fontos és valahogy be is kell jutni az egyetemre, de a kitűnő bizonyítványnak sincs sok értelme és azért gürizni időpocséklás.



Továbbá a lány barátodat meg próbáld meg elfelejteni és csak barátként tekinteni rá. Másfél év alatt már biztos kiderült volna ha ő is többet érezne irántad.

2018. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan abban a hajóban jársz mint én :D , én is tanulok hogy meg ne bukjak és edzem meg hogy legyek kigyurt kemény csoró :) , én úgy vagyok vele ,hogy fél éve szakitott a barátnőm velem és lenne lány akit simán meg tudnék hódítani ,de várok hogy a szívem legyen üres és begyúljon a szerelem csodálatos lángjának a meleg bizsergése .... Amikor észreveszem a lányról ,hogy szeret akkor bevágom neki azt a dumát : olyan jó csajt láttam ,csak nem tudom a nevét " ,na ez nagyon nagyon sok infót elárul , nem feltétlenül kell neki közvetetten mondanod hogy " ő csak meg akar dugni téged " elég ha pletykálsz neki valaki olyanról akivel ezt csinálták ... És akkor már óvatosabb lessz :) ,amugy mondtad neki ,el a másfél év alatt mit érzesz iránta ,ezt fontos elmondani :)
2018. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a sport a hobbid,szóval szerintem akkor a jeleneddel is foglalkozol, mivel ez nem feltétele egy biztos jövőnek, csak akkor fogod igazán látni az eredményt.

A tanulás mindnekinél sok időt vesz igénybe, ha komolyabb céljai vannak az embernek, nyilván képességektől függ,hogy mennyit.

Otthoni viták, gondok szinte mindenhol vannak, meg olyan időszakok is mikor úgy érzed otthon sem és suliban sem jó.

Az pedig tőled függ csak,hogy mennyire kapcsolódsz ki,nem feltétlenül kell minden hétvégén buliba járni, de a haverokkal bármikor be lehet ülni bárhová, néha kell is.

Igazából elengedhetetlen hogy a jövődet alapozd, de muszáj szórakoznod is néha. És még egy párkapcsolatra is lehet időt szakítani, viszont egyet értek az előttem szólókkal, hogy ha a lány viszonozná,már kialakult volna.

Próbálj kicsit egyensúlyt teremteni a jelen és a jövőd között :)

2018. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!