Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek bármilyen normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek bármilyen normális társkereső platformot?

Figyelt kérdés
Tinder, Hot or Not, Badoo, mind egy sz@r. Folyamatosan ugyanazok az emberek jönnek fel, vagy azok akik fényévekre vannak tőlem. Ismer valaki normális társkeresőt, amin tényleg lehet is párt találni és nem csakis a pénzről szól?

2018. aug. 26. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem nehéz, a facebook!
2018. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Az emberek életük szerelmét nem a neten keresik....
2018. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Normális társkereső... xD Szakadok! Ember, robbantsd már ki magad a géped elől, ha párt akarsz találni. :D Vagy tudod, mit? Gépezz, de akkor inkább kezdj játszani online... ezerszer hamarabb találsz értelmes párt magadnak egy MMORPG-ben, mint a társkeresőkön. :D
2018. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

"mind egy sz@r" meg "fényévekre vannak" Nos pl:. Tindernél beállíthatod milyen messze keressen (ha a GPS be van kacsolva) és nincs olyan, hogy szar, ha nem találsz párt az nem az alkalmazás hibája :) A fizetős részével kicsit egyet értek de igaziból semmi hátrányod nem születik ha ingyenesen használod max korlátoznak mennyi embert húzhatsz jobbra 1 nap :)

Szerintem gondolod ezt át, esetleg csinálj igényes képet, emeld ki az előnyeid adj meg egy jó leírást stb. Remélem segítettem :)

2018. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ismerek: a való élet.
2018. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kb 10 éve a parom.hu -n találtam tartós párkapcsolatot. Nem tudom, van-e még, rég nem használtam, most van valakim, nem aktuális nekem a dolog.


Ha férfi vagy, valamennyit mindenütt fizetned kell.

2018. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem kéne lenézően írni azért, teljesen normális a kérdés.


Az ilyen deep válaszok mint, hogy "való élet" nem éppen mutatja azt, hogy felfogtad volna a kérdést.


Továbbá igen tudom hogy működik a Tinder. Pont ezért sz@r az alkalmazás. Régen ugyanezekkel a szűrőkkel pörögtek a match-ek, most pedig évekkel később újraregisztrálás óta szinte semmi és ugyanazokat az embereket hozza ki újra és újra. A Badoo meg Hot or Not-ról pedig ne is beszéljünk. Csak a pénzre megy az a 2 alkalmazás. Direkt pay wall mögé rakja a közeli lányokat, míg az ingyenes igen/nem nem szűrhető...


Tisztában vagyok vele, hogy nem így fogom megtalálni életem párját, de kiindulásnak nem lenne rossz egy olyan platform ahol a hasonló helyzetűekkel legalább egy találkozás megbeszélhető lenne és nem lenne korlátozva a felhasználó. De erről szól a kérdés is, hogy van-e egyáltalán még ilyen ahol működnek ilyen alap dolgok, hogy találhatsz a közeledben match-et egyáltalán. (És nem azért nincs match-em mert ocsmány/torzszülött volnék.)

2018. aug. 26. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Én az OkCupidon találtam párt, de ennek már több éve, azóta azt hiszem, sokat változott az oldal és most már talán nem olyan jó. Az anyagi oldalát nem ismerem, annak idején én nem fizettem semmit és az oldal sem akart idegesítően fizetésre kényszeríteni. Néha bepróbálkozott persze, de az elviselhetőség határán belül.
2018. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!