Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebookon a társkereső...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon a társkereső csoportokban vannak normális lányok?

Figyelt kérdés

gondoltam szétnézek a többi tag között is, nem csak azokat akik kiírják hogy "írj" meg "jelölj"..de a helyzet borzalmas, tele van agyonszolizott r¡b¡kkel, kisebbségiekkel, és egy csomó olyannal, aki igazából kapcsolatban van, jah meg persze kamukkal


szóval van ott valami lehetőség egyáltalán próbálkozni, esélyes mégis normális lányt találni?



2016. ápr. 26. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
sokak szerint neten ismerkedni hülyeség,hasztalan vagy ahogy sokan mondják f***ság de szerintem értelme van és van hogy eredménye is csak az esélyek kisebbek hogy megfelelőt találsz...mert hát ugye ott már nem csak a te feltételeidnek kell megfelelnie (mint pl kedves aranyos stb) hanem hogy emberi távolságra is lakjon tőled amit élőben jó esetben elkerülsz...de ha neten próbálkozol semmiképp se facebookon ilyen csoportokban mert mint r**nc aki kiirja hogy ismerekedne/irjatok stb stb akármennyire is tűnik normálisnak abba gondolj bele hogy nem te leszel az egyetlen aki ír neki...az veled egyidőben beszél 8 másik sráccal is...nem arról beszélek hogy miért pont téged választana hanem az elv hogy egyszerre csak egyet ismerek meg és ha nem jön be keresek másikat nem egyszerre 8 at... ha neten akarsz ismerkedni ajánlom a chat oldalakat esetlek társkeresőket ha nyilvánosan is akarsz képet megosztani...én nem akartam igy maradtam a chat oldalakon és már nem az első barátnőmet találom meg a neten szóval esély van csak facebookon nagyon kevés :D ha ott akarsz inkább írj rá random jó csajokra nagyobb az esélyed mint a csoportokban :D
2016. ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

pont azért gondoltam hogy keresek valaki olyat a 10000 emberből aki nem irkál kifele ilyeneket, hanem csak egy csendesebb társra vágyó lány :D

a csoport hivatalosan megyémbeli, mégis tele van más megyeiekkel is, de ez mellékes..csak tényleg azt látom hogy szinte az összes tag ilyen r¡b¡, nem csak a "jelölj és írj" kategória :/

amúgy ha gondolod esetleg itt vagy privátban leírnád te hol találtál barátnőt? :)

2016. ápr. 27. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!